Kolejne 32 osoby zarażone. Jedna na Podkarpaciu

  • 19.03.2020, 18:58 (aktualizacja 19.03.2020, 19:17)
  • Grzegorz Król
Kolejne 32 osoby zarażone. Jedna na Podkarpaciu PIRO4D z Pixabay
Przed momentem Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że dotarły wyniki kolejnych przebadanych w całym kraju osób. Niestety u 32 osób, w tym u jednej z naszego województwa, potwierdzony został koronawirus.

- Mamy 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Przypadki dotyczą: 16 osób z woj. mazowieckiego, 6 osób z woj. śląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. Z uwagi na powtórzone badania w Białymstoku i Wałbrzychu, które okazały się ujemne, jedna osoba z Białegostoku i jedna z Wałbrzycha zostają wyłączone z dotychczasowych potwierdzonych wyników. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 355/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje ministerstwo.

Dzisiaj koronawirus stwierdzony został u pierwszej osoby z powiatu dębickiego. Jak poinformowały służby sanitarne to kobieta w sile wieku, która przetransportowana została do szpitala w Łańcucie. Ostatni przypadek w województwie dotyczy z kolei młodej kobiety z powiatu lubaczowskiego. 

Czytaj także: #NieKłamMedyka - akcja także w Dębicy

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
chory
chory 19.03.2020, 22:41
W trosce o zdrowie i życie klientów (którymi często są osoby w podeszłym wieku) oraz pracowników, poczta wyposażyła prawie wszystkich listonoszy w żele antybakteryjne. W tym trudnym okresie życzymy wam dużo szczęścia.

Pozostałe