Przedsiębiorca wsparł szpital w Dębicy. Pomóc może każdy

  • 20.03.2020, 10:32 (aktualizacja 20.03.2020, 15:08)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Przedsiębiorca wsparł szpital w Dębicy. Pomóc może każdy
Dyrektor Przemysław Wojtys: każdą pomoc przyjmiemy z wdzięcznością.

Finansowo wsparł szpital jeden z dębickich przedsiębiorców.

- Porozmawialiśmy z żoną i doszliśmy do wniosku, że w tym ciężkim czasie, tak właśnie trzeba - mówi.

Chce zachować anonimowość, ale prosi, by zaapelować do innych przedsiębiorców o wsparcie dla szpitala. Przekonuje, że taka wspólna akcja może przynieść wymierne efekty.

Przemysław Wojtys, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy potwierdza, że pomoc od przedsiębiorcy otrzymał.

-  Nie prosimy o wsparcie, ale wiadomym jest, że za każde jestem niezmiernie wdzięczny. Nie wiem jeszcze, jak zostanie spożytkowane - mówi dyrektor.

I dodaje, że pieniądze mogą przydać się także jesienią, kiedy prognozowana jest druga fala koronawirusa. 

Każdy, kto chce wesprzeć szpital, może to uczynić, wpłacając dowolną kwotę na konto: 36 1240 4764 1111 0000 4866 7922

 

Czytaj także: Maseczki w szpitalu potrzebne-  ale tylko z atestem

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
As
As 24.03.2020, 19:47
Zachęcam serdecznie do wsparcia zrzutki na zakup meterialow do produkcji maseczek ochronnych . https://zrzutka.pl/bzws2a
Jaro
Jaro 20.03.2020, 21:52
Proponuję wspomóc panie z sanepidu. Pracują pełna para . . . Za najniższą krajową. Ryzykują zdrowie a przełożeni na chorobowym czekają na emeryturę id początku epidemii. Przedsiebiorcy tyle razy prosiliscie o łaskawe podejście. Apeluje wspomożcie ciastkami pizza czy co tam robicie. Od nich zależy utrzymanie porządku w nikt o nich nie mówi i od lat żyją na pograniczu wegetacji
Pani K.
Pani K. 20.03.2020, 17:04
Piękny gest, pochwalam jak najbardziej. Ale jak to się ma do zapewnień rządu, że wszystko jest pod kontrolą, że niczego nie brakuje? Na siepomaga jest zbiórka na środki ochrony osobistej dla szpitali, zebrane jest już ponad 9mln zł. Też pięknie, ale później nasz miłościwie panujący PiS oznajmi, że to ich zasługa, że oni "dali", że dzięki ich działaniom szpitale daly radę. Jak zwykle społeczeństwo finansuje (po raz kolejny) to, za co odpowiedzialne powinno być państwo.
Ech
Ech 21.03.2020, 20:56
Milosciwie panujacy PIS nawet w tkich chwilach cos z podzialem... nawet taki kryzys jest ponizej podzialow politycznych... to jest ta mowa nienawisci z ktora walczy opozycja...
człowiek
człowiek 20.03.2020, 21:03
pani K,zostaw tę swoją zajadłość polityczną!!!!!!!!!! na później,naprawdę zgrozą wieje od niektórych umysłów. Durne osoby nie wiedzą ,że na całym świecie ludzie bogaci wspomagają szpitale???????????????????????? zaściankowy lud tego nie wie....
Pani K.
Pani K. 21.03.2020, 11:06
czlowiek(u), jak zwykle, czytanie ze zrozumieniem... Durna osoba, jak mnie nazwałeś, nie ma nic przeciwko wspieraniu szpitali (sama dorzuciłam się do zbiórki). Natomiast mam problem z przekazem partii rządzącej, że dzięki ich staraniom w szpitalach niczego nie brakuje i możemy czuć się bezpiecznie. Otóż nie do końca jest to prawdą! Niech powiedzą wprost- nie zdążyliśmy się przygotować, potrzebujemy pomocy. Ale nie, w państwie pis wszystko musi być ok, nawet jeśli to tylko puste słowa.
Człowiek myślący
Człowiek myślący 21.03.2020, 10:47
Do @człowiek- zaściankowy lud własnie łyka tą propagandę sukcesu bez cienia refleksji...

Pozostałe