Cztery przypadki zakażenia po sąsiedzku!

  • 21.03.2020, 18:51 (aktualizacja 22.03.2020, 09:28)
  • Grzegorz Król
Cztery przypadki zakażenia po sąsiedzku! PIRO4D z Pixabay
Cztery osoby z powiatu mieleckiego oraz jedna z powiatu niżańskiego - to najnowszy bilans zarażonych w województwie podkarpackim. Jak wynika z ostatniego komunikatu Ministerstwa Zdrowia w całej w Polsce przybyło 40 osób, u których wykryto nowego koronawirusa.

- Mamy 40 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 19 osób z woj. łódzkiego, 7 osób z woj. śląskiego, 5 z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osoby z woj. pomorskiego i 1 osoba z woj. małopolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 492/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy w komunikacie ministerstwa.

Nowe przypadki w naszym województwie dotyczą jednej kobiety i trzech mężczyzn z powiatu mieleckiego. 

- Osoby te są w stanie dobrym i przebywają w ścisłej kwarantannie domowej. Natomiast piąty przypadek to mężczyzna z powiatu niżańskiego, który jest hospitalizowany - powiedziała prasowa wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek.

Łącznie w województwie podkarpackim odnotowano już 25 osób z koronawirusem. Jedna z nich zmarła w wyniku choroby COVID-19. To 67-letni mężczyzna. Wczoraj zmarła również 27-letnia kobieta, która była nosicielką wirusa, jednak bezpośrednią przyczyną jej śmierci była posocznica. Natomiast jeśli chodzi o osoby z powiatu dębickiego, to koronawirus potwierdzony został u młodej kobiety, w sile wieku, która obecnie przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Czytaj także: Czternaście nowych przypadków

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fakty
Fakty 22.03.2020, 08:05
Powielam tylko informacje. Ktoś wczoraj napisał ,że w Lombardii były dywanowe szczepienia ochronne przeciwko zapaleniu opon mózgowych i coś tam jeszcze . Były to szczepienia w szkołach i w pracy. Przeprowadzone poprzez zarządzenie lokalnych władz. Sama szczepionka sezonowa na grypę obniża odporność na koronowirusa nawet o 37% .Sami Włosi to stwierdzili. Jeśli oficjalnie nie mogą namierzyć przyczyny dlaczego u nich jest taka,, Zaraza''.. To jest chyba logiczna przyczyna. U nas na razie przynajmniej dzieci mają odroczone szczepienia. Ludziom z krajów emigracji ekonomicznej uda się skutecznie zająć nasze miejsca . Mają odporniejsze organizmy bo nie,, naszprycowane ,, taką ilością szczepień jak ludzie w krajach rozwiniętych. Za nie długo czy ktoś chce czy nie będzie nakłuty jedną extra... oby chociaż przeszła dobre testy na ludziach...
Dodam tylko ,że atak w nasze życie jest jest wymierzany za pomocą schematu.
Problem-Reakcja-Rozwiązanie. Pierwszy i trzeci człon idzie z jednego zródła. Reakcja jest tylko od społeczeństwa. Tak jest w każdej dziedzinie życia mniej więcej od dwóch dekad.
Tutaj akurat po chłopskiemu można powiedzieć ,że ci sami co trują ludzi będą teraz leczyć. Nie chcę straszyć ludzi ,ale w tej chwili w Europie gospodarka jest dosłownie zarzynana przez tego wirusa. W Korei mieli nauczkę już z innymi epidemiami. Wyciągneli z tego wnioski. Testy za darmo dla każdego i każdy z osobna kwarantanna w domu, po tym jak się wybadał. To co się robi w Europie to jest masakra. Wszystkie kraje będą wkrótce uzależnione już całkowicie od Banku światowego. Płatność elektroniczna jest już niemal siłą narzucana. W momencie gdy Banki Narodowe pozbędą się rezerw w postaci złota już nie będziemy mieć przed sobą nawet szańca przed tarczą za naszymi plecami. Akurat zbiegiem okoliczności nasi niedawno sprowadzali złoto z USA. Zbieg okoliczności albo niektórzy już coś wyplanowali...
Na chwilę obecną mogę prognozować ,że najbardziej przewalone mogą mieć wkrótce osoby z kredytami na większe sumy . Chodzi o stopy procentowe . Na razie są na granicy poniżej 10%.
FED może tak wpłynąć na wszystkie banki oprócz Chińskiego , że te stopy mogą wystrzelić do np 60%. W tym momencie wszyscy kredytobiorcy będą dosłownie zamienieni w ,,niewolników,,
To wszystko co napisałem to są tylko fakty, każdy może tylko to sprawdzić i potwierdzić jeśli tylko filtruje informacje . Niestety dużo ludzi tego nie robi ,a media niestety są tak samo w prywatnych rękach jak i FED. Zobaczycie ,że szczepionka wyjdzie z USA. Od II wojny światowej globalna elita zarządza za pomocą tego państwa.
@@@
@@@ 27.03.2020, 14:59
Człowieku! Zaszczep się przeciwko głupocie.

Pozostałe