Żłobek, przedszkola i szkoły czekają na zgłoszenia

  • 22.03.2020, 10:35 (aktualizacja 22.03.2020, 10:44)
  • Tomasz Ratuszniak
Żłobek, przedszkola i szkoły czekają na zgłoszenia fot. Urząd Miejski w Dębicy.
To już ostatni tydzień na zapisanie dzieci do miejskich szkół, przedszkoli i żłobka. Obecnie można to zrobić wyłącznie drogą elektroniczną.

Szkoły, przedszkola i żłobek, prowadzące rekrutację umieściły na swoich stronach internetowych komunikaty ułatwiające rodzicom składanie dokumentów rekrutacyjnych. Dokumenty wypełnione w edytorze lub zapisane jako skan należy przesyłać na adres wybranej placówki.

Dane teleadresowe placówek można odnaleźć na stronie Miejskiego Zarządu Oświaty pod adresem:

http://www.mzo.debica.kei.pl/index.php?body=sp

Według przyjętego harmonogramu przyjmowanie dokumentów odbywa się  w terminie od 2 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r. w szkołach i od 2 marca 2020 r.  do 27 marca 2020 r. w przedszkolach i żłobku.

http://www.mzo.debica.kei.pl/index.php?body=rekrutacja

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe