Dębica podczas pandemii. Film z lotu ptaka

  • 22.03.2020, 21:48 (aktualizacja 31.03.2020, 19:57)
  • Grzegorz Król
Dębica podczas pandemii. Film z lotu ptaka
- Byłem pewien, że w Dębicy sytuacja diametralnie się zmienia, jak w innych, dlatego też chciałem złapać parę ujęć - tłumaczy pomysł na nagranie filmu Maciej Olszewski.

Krótki film przedstawia opustoszałe ulice miasta i okolic. Zobaczyć można na nim kościół Miłosierdzia Bożego w Dębicy, a także tereny wokół Rynku.

- Kilkadziesiąt minut obiegu po Dębicy, parę giga materiału. Tyle wystarczyło, by pokazać obecnie panującą ciszę i pustkę tułającą się przez ulice rodzinnego miasta... Materiał surowy, bo taki też ma być. Trzymajmy się razem pisze na swoim profilu na Facebooku Maciej Olszewski.

Zobaczcie Państwo sami efekt pracy dębiczanina. Warto!

Czytaj także: Koronawirus: znowu Podkarpacie

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 24.03.2020, 08:08
Miasto wymarłe? W poniedziałek 23-go o 10:15 byłem pod Biedronką koło Maca. Żeby nie robić sztucznego tłumu żona poszła zrobić zakupy sama. I masakra. Całe rodziny, chodzą po sklepie bez rękawiczek, dotykają co chcą, brak limitu osób w sklepie, kasjerki bez rękawiczek. Brak odstępów w kolejkach, a jak żona zwróciła uwagę to usłyszała "bez przesady". Ludzie to nie są żarty ! Nikt nie chce mieć tutaj drugiej Italii !
Biedronka
Biedronka 24.03.2020, 08:11
Nie żeby coś, ale Biedronka, o której piszesz jest w Nagawczynie.
Pan Jan
Pan Jan 24.03.2020, 10:29
Zgadzam się z panem Marcinem, ja byłem ok.10 w biedrze na tuwima, ok 100 ludzi w sklepie. Do kasy tłok, nikt nie zachowuje odstępów od siebie, totalny bałagan....ale co niektórzy myślą - RAZ SIĘ ŻYJE .... szkoda słów na bezmyślność ludzką. Oby nie było drugich WŁOCHÓW.....Ale idziemy w tą niedobrą stronę. Czas pokaże, PANTA REI......
nie młoda kucharka
nie młoda kucharka 24.03.2020, 11:06
Czym mają żyć, powietrzem? Z powietrza to banki wytwarzają pieniądz, ale do garnka trzeba coś innego.
Qwerty
Qwerty 24.03.2020, 12:30
Czy ktoś zabrania chodzenia na zakupy? Można, ale trzeba zachować się odpowiedzialnie. Rękawiczki, zachowanie odległości w kolejce do kasy, nie dotykanie gołymi rękami uchwytów koszyków i wózków a potem macanie pieczywa, owoców i warzyw, płacenie kartą to są zupełne podstawy nie wymagające wielu wyrzeczeń od robiących zakupy. W Biedrze na Parkowej dostępne są jednorazowe rękawiczki, przy kasach chusteczki Dada (niewiele warte do dezynfekcji, ale zawsze coś), ludzie zachowują odległości w kolejce do kasy. Można, można wystarczy tylko chcieć.
Tomasz68
Tomasz68 23.03.2020, 10:40
Nie sadze, ze jest to przesadzone... chodzac po miescie widac takie pustki, moze autor pozwolil sobie o pominiecie paru samochodow w trakcie jazdy dla podtrzymania klimatu, niemniej jednak jesli to bylo nagrywane w sobote w godzinach do poludnia, to zostalo uchwycone w dobry sposob. Takiej pustki na Manhattanie chociazby nie pamietam od dawna. Trafione w punkt przeslanie. Pozdrawiam
Jasiek
Jasiek 24.03.2020, 01:06
Pustki na manhatanie, bo zamknięty od tygodnia, oj coś się nie jest na bieżąco ....
Pan Jan
Pan Jan 23.03.2020, 07:14
Pustki na ulicach bo wszyscy w marketach.......kup więcej kup więcej, bo promocja tam rampampampam........
cyrg
cyrg 22.03.2020, 22:26
Trochę to przesadzone bo jak z filmu grozy. W osobach niestabilnych może to wywołać różne emocje. Nie lepiej pokazywać pozytywy ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.03.2020, 03:23
Oraz wbicie się w taki moment, bo w centrum jestem codziennie dosyć czesto i samochodów dosc jeździ, ludzie tez się przewijają

Pozostałe