Teledysk z dębiczaninem - film

  • 22.03.2020, 22:03 (aktualizacja 22.03.2020, 22:25)
  • Grzegorz Król
Teledysk z dębiczaninem - film
Ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i student ratownictwa medycznego Mateusz Bogdanowicz wystąpił w kolejnym teledysku grupy Passio Poland. Tym razem ratownicy z Rzeszowa nagrali cover piosenki Kamila Bednarka, pt. List. Ich tytuł brzmi Nie okłamuj ratownika.

- Ten krótki apel kieruje do Ciebie i chce byś posłuchał go, tak chciałbym mieć rodziców u siebie... - brzmi fragment tekstu piosenki.

Cover został stworzony całkowicie zdalnie, bez wychodzenia z domu. Pomysłodawcy nie korzystali z profesjonalnego studia nagrań.

- Wynik naszej pracy możecie ocenić sami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego przesłania. Szczególne podziękowanie kieruję do Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi (Policja Województwa Łódzkiego) za udostępnienie grafiki, przedstawiającej wszystkie nasze służby, które codziennie zmierzają się z problem, narażając nie tylko swoje, ale także swoich rodzin zdrowie i życie. Dziękujemy także Wojskom Obrony Terytorialnej za udostępnienie zdjęć - piszą członkowie Passio Poland w serwisie YouTube.

W teledysku do piosenki Nie okłamuj ratownika zobaczyć możemy dębiczanina Mateusza Bogdanowicza, który kolejny raz włącza się w projekty Passio Poland. Wcześniej wystąpił m.in. w piosence pt. Serce piko i Zadławienie w Zakopanem. W tym przypadku możemy go zobaczyć w harcerskim mundurze i z kartką w ręku, na której widnieją hasztagi #SłużbaHarcerska oraz #RazemAleZdalnie. Mateusz Bogdanowicz jest koordynatorem Hufcowego Sztabu Harcerskiej Służby w Dębicy. To on odpowiada za werbunek wolontariuszy, którzy pomagają seniorom z naszego miasta w załatwieniu spraw życia codziennego.

Wcześniej do akcji #NieKłamMedyka włączyli się ratownicy i pracownicy dębickiego szpitala. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Ich zdjęcie udostępniła na swoim Instagramie piosenkarka Ewelina Lisowska, o czym z kolei pisaliśmy TUTAJ.

Czytaj także: Dębica podczas pandemii. Film z lotu ptaka

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe