Tabor wydał oświadczenie w sprawie pracowników

  • 23.03.2020, 08:58
  • Grzegorz Król
Tabor wydał oświadczenie w sprawie pracowników
W środę 18 marca do firmy Tabor w Dębicy przyjechała policja. Jak się okazało na terenie zakładu przebywał Ukrainiec, który był objęty kwarantanną.

Nikt z zarządu Taboru nie miał pojęcia, że ich pracownik był w rodzinnych stronach, nikt również nie wiedział, że miał być na kwarantannie domowej. Kiedy policja przyjechała pod wskazany przez niego adres, mężczyzny nie było w domu. Okazało się, że poszedł do pracy.

Według pierwszych informacji oprócz nieodpowiedzialnego pracownika kwarantanną objęci zostali również inni, którzy mieli z nim kontakt. Ostatecznie okazało się, że tylko obywatel Ukrainy jest na obserwacji.

- Tabor Dębica Sp. z o.o. jest w stałym kontakcie ze Stacją Sanitarno–Epidemiologiczną w Dębicy. Sanepid potwierdził, że kwarantanną jest objęty tylko jeden pracownik z tytułu przekroczenia granicy. Przypominamy, że kwarantanna w tym przypadku ma charakter prewencyjny i polega na odizolowaniu osoby zdrowej, która przekroczyła granicę - brzmi krótki komunikat dębickiej firmy. 

Czytaj także: Teledysk z dębiczaninem - film

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leszek
Leszek 23.03.2020, 12:17
To Zobacztmy ile osób zachoruje w Taborze i czyja to bedzie Wina
d
d 23.03.2020, 09:13
I co z tego wynika ?

Pozostałe