Dostałeś wezwanie od straży? Na razie nie musisz przychodzić

  • 23.03.2020, 21:25 (aktualizacja 23.03.2020, 21:39)
  • Tomasz Ratuszniak
Dostałeś wezwanie od straży? Na razie nie musisz przychodzić fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Straż Miejska w Dębicy, podobnie jak większość instytucji, ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów. W związku z tym wszelkie postępowania wyjaśniające w sprawach o wykroczenia zostaną wydłużone do końca kwietnia. Oznacza to m.in. że mimo otrzymanego wezwania, nie ma konieczności stawiania się do siedziby SM.

Przyjmowanie stron w Ratuszu odbywać się będzie wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu z funkcjonariuszem SM. Ponadto straż zaleca ograniczenie lub zaniechanie osobistych wizyt w jej siedzibie a dotyczy to wizyt związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu, składania pism, innych spraw niewymagających nagłych interwencji.Osoby przyjeżdżające z zagranicy nie będą obsługiwane do czasu zakończenia 14-dniowej kwarantanny.

Terminy spotkań należy ustalać pod numerami telefonów: 986 lub 14 683 82 59. Interwencje można też zgłaszać drogą mailową pod adresami: [email protected] i [email protected]

Strażnicy zaznaczają jednocześnie, że w pierwszej kolejności realizowane będą interwencje związane z bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia mieszkańców, jak i związane z zapewnieniem spokoju i porządku w miejscach publicznych.

Przeczytaj też: Świetlica ogrodzona. Może to powstrzyma imprezowiczów i wandali

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe