Sprawdź, kiedy powinieneś podać stan wodomierza

  • 24.03.2020, 09:51 (aktualizacja 24.03.2020, 10:00)
  • Janusz Grajcar
Sprawdź, kiedy powinieneś podać stan wodomierza fot. pixabay.com
Z uwagi na to, że do domów mieszkańców gminy Żyraków nie zapukają w najbliższym czasie inkasenci, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie zwraca się z prośbą o indywidualne podawanie odczytów wodomierzy.

Można to zrobić na dwa sposoby:
- za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected],
- telefonicznie: 14 682 26 38 (pn-pt w godz. 7:00-15:00).

Mieszkańcy Żyrakowa, Woli Wielkiej, Góry Motycznej i Zawierzbia najbliższe odczyty powinni podać w kwietniu; Bobrowej, Bobrowej Woli, Wiewiórki, Straszęcina, Nagoszyna i Korzeniowa w maju.

Z podawania stanów wodomierzy zwolnieni są mieszkańcy Zasowa, Mokrego i Woli Żyrakowskiego, ponieważ u nich odczyty prowadzone są drogą elektroniczną.

GZGK informuje też, że z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców gminy oraz wykonywanie strategicznego zadania zaopatrzenia w wodę mieszkańców informuje, że obecnie wstrzymane są wszystkie pozostałe prace w terenie (wykonywanie usług, przyłączenia wod-kan, budowy sieci oraz wymiana liczników) do odwołania.

Przypominamy, że mieszkańcy gminy Żyraków, od których śmieci odbiera firma Dezako, od środy 18 marca nie mogą odwozić odpadków do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tuszymie.

Czytaj też: Stan wodomierza tylko elektronicznie lub mailem

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe