Co takiego wyróżnia na rynku domy wykonane z drewna?

  • 24.03.2020, 12:32
  • Żródło: Artykuł zewnętrzny
Co takiego wyróżnia na rynku domy wykonane z drewna?
W ostatnich latach doszło do rewolucji w myśleniu społeczeństwa. Coraz więcej osób decydując się na zakupy wybiera produkty pochodzenia ekologicznego. Trend ten widoczny jest również w architekturze. Coraz więcej osób na całym świecie decyduje się na budowę domów z drewna. Naturalny materiał jest łatwy do pozyskania, a także nie niszczy środowiska. Udowodniono, iż podczas produkcji konstrukcji domów z drewna wykorzystuje się znacznie mniej energii, niż w przypadku domów z cegieł, pustaków, czy betonu. Przemysław Balcewicz dyrektor firmy Eko Architektura, która od wielu lat jest liderem na rynku domów z drewna, zgodził się odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Panie dyrektorze proszę wyjaśnić jakie są warunki dostawy, a także gwarancja oferowanych przez Eko Architekturę budynków?

 Podstawową kwestią, którą rozstrzygamy  podczas pierwszego spotkania z klientem są warunki dostawy. Każdy, kto marzy o domu z drewna musi zagwarantować swobodny dojazd na posesję naszych samochodów ciężarowych, które przewożą wszystkie elementy konstrukcji. Każda wyspa, teren górski,  stare miasto, zakazy, zakazy wjazdu, ulice jednokierunkowe muszą zostać zgłoszone przed złożeniem zamówienia. Każdy z nas musi pamiętać ich samochody ciężarowe podlegają różnym przepisom. W wypadku, w którym klient zatai przed nami szczegóły dotyczące drogi niestety będzie zmuszony ponieść dodatkowe koszty. Każda z paczek ważąca od 100 do 1600 kilogramów jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Termin dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem. Staramy się, aby tak duże przedsięwzięcie jakim jest dostawa wszystkich elementów drewnianego domu przebiegła bez przeszkód. Podczas odbioru zamówienia klient musi podpisać potwierdzenie odbioru elementów, gdyż będzie stanowiło to podstawę do ewentualnej reklamacji.

Proszę wyjaśnić, co takiego wyróżnia na rynku kierowaną przez Pana firmę? Co decyduje o jej popularności?

Eko Architektura to firma, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas konstrukcje z drewna zostały wykonane z największą troską o detale. Eko Architektura sprowadza wysokiej klasy drewno z północy Europy. Przeprowadzone przez naszych specjalistów testy udowodniły, iż doskonale sprawdza się w klimacie charakterystycznym dla naszej części kontynentu. W naszej ofercie znajdują się gotowe projekty domów, dzięki czemu czas realizacji zamówienia nie przekracza trzech do czterech tygodni. W przypadku zamówień tworzonych od podstaw, czas realizacji wydłuża się odpowiednio do skomplikowania projektu. Jako jedyni oferujemy zestaw Premium w standardowej cenie. Tylko w naszej ofercie do każdego zestawu dołączone są wysokiej klasy okna, a także drzwi, zabezpieczające przed utratą ciepła.

Panie dyrektorze, proszę wyjaśnić, z jakich powodów zdecydowaliście się na tworzenie drewnianych konstrukcji?

Drewno wykazuje szereg właściwości, które korzystnie wpływają na stan naszego zdrowia.

  • Drewno jest materiałem naturalnym, a przez co w pełni bezpiecznym.
  • W jego włóknach znajdują się cenne olejki eteryczne, które korzystnie wpływają na nasze drogi oddechowe.
  • W drewnianych pomieszczeniach nie unosi się kurz. Dzięki tej właściwości drewniane domy polecane są osobom, które zmagają się z dokuczliwymi alergiami.
  • Drewniane ściany utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniach.
  • Drewno pochłania nadmiar wilgoci z powietrza, a także oddaje ją, gdy powietrze jest zbyt suche. Ciepły kolor drewna uspakaja nerwy, a także odpręża.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą domów całorocznych: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domy-caloroczne-z-izolcja

Artykuł zewnętrzny

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe