Podomowe melodie: Karolina Chmiel - Podobno

  • 25.03.2020, 09:43 (aktualizacja 25.03.2020, 09:58)
  • Tomasz Ratuszniak
Podomowe melodie: Karolina Chmiel - Podobno Zdjęcia: Aleksandra Nowak Cztery Kadry Wizualizacja: Anna Mika MUA: Joanna Krzystyniak-Mitan.
Karoliny Chmiel, a właściwie teraz już - Karoliny Mróz, nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto śledzi lokalną scenę muzyczną. Utwór Podobno, to jej pierwsza autorska produkcja, która premierę miała w maju zeszłego roku.

W grudniu zeszłego roku można go było usłyszeć na żywo podczas koncertu w Domu Kultury Śnieżka, który zespół Karoliny zagrał obok Marty Zalewskiej i jej grupy.
Autorami muzyki do utworu Podobno są: Karolina Chmiel, Piotr Madura, Kuba Madejowski i Dawid Kosakowski. Tekst napisała Karolina. W chórkach wystąpiły: Ewa Siembida i Aleksandra Rocka, za miks i mastering odpowiadał Piotr Cieślik, a realizacją nagrania zajął się Przemysław Rzeszutek z Torowa Studio.
Zdjęcia: Aleksandra Nowak Cztery Kadry Wizualizacja: Anna Mika MUA: Joanna Krzystyniak-Mitan.

Zobacz też: Podomowe melodie: Aleksandra Występek - senNIE

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe