Taurus wspiera ratowników z Dębicy i Tarnowa

  • 25.03.2020, 19:34
  • Tomasz Ratuszniak
Taurus wspiera ratowników z Dębicy i Tarnowa fot. Taurus
Ratownicy medyczni z Tarnowa i Dębicy mogą liczyć na wsparcie firmy Taurus z Pilzna. Gotowe dania z jej asortymentu otrzymywać będą bezpłatnie jak długo będzie trzeba.

- To niezwykle trudny okres dla nas wszystkich – mówi Stanisław Jarosz, prezes Taurusa, a jednocześnie członek Rady ds. Przedsiębiorczości, działającej przy Prezydencie RP. – Jednak to właśnie personel medyczny, a przede wszystkim ratownicy są na pierwszej linii frontu. Przekazując im posiłki, chcemy nie tylko ułatwić ich codzienne życie, ale także tym gestem solidarności pokazać, że doceniamy ich pracę i poświęcenie.

Przy dowożeniu posiłków obowiązują bezwzględne rygory bezpieczeństwa. Odpowiednio zapakowane dania pozostawiane są w umówionych miejscach – nie ma kontaktu pomiędzy ratownikami, a dowożącymi je pracownikami.

Źródło: Taurus.

Przeczytaj także: Dębicki MOPS szyje maseczki ochronne

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eks pilzn
eks pilzn 27.03.2020, 09:07
Piękna replika obiektu na rynku.Wielkie brawa
jakubszela
jakubszela 26.03.2020, 19:20
Jak się czują Ci którzy wyśmiewali P Jarosza po powołaniu Go na członka rady dspr przedsiębiorczości ?
Jacek z Dębicy
Jacek z Dębicy 25.03.2020, 23:39
Panie PREZESIE jest Pan niezwykłym dobrym człowiekiem chylę przed Panem czoło ale oni i tak podziękują tak jak z pilkę w Pilznie
Osobiście dziękuję Panu i życzę aby Pan to robił ile Pan da rady bez takich jak Pan nie było by piłki i innych imprez kulturalnych.
Szkoda że zawodzi ojczyzna

Pozostałe