Zostań w domu i przyślij zdjęcie

  • 28.03.2020, 16:02 (aktualizacja 28.03.2020, 16:14)
  • Janusz Grajcar
Zostań w domu i przyślij zdjęcie
Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu prosi absolwentów i emerytowanych pracowników o przesyłanie zdjęć, które trafią do księgi pamiątkowej tworzonej z okazji 70-lecie szkoły. Poniżej apel dyrektora Sławomira Słysia.

Drodzy Absolwenci, Emerytowani Pracownicy
Zespołu Szkół Zawodowych  im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie - Osiedlu

Z racji ogólnoświatowej akcji „Zostań w domu” proponujemy Wam, jak spędzić ten czas miło i efektywnie. Z okazji zbliżającej się rocznicy 70-lecia utworzenia ZSZ im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie-Osiedlu zapraszamy wszystkich Absolwentów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji, która ma na celu przywołać wspomnienia ze szkolnych lat.

Zachęcamy zatem, aby wykorzystać obecny czas spędzany w domu i odszukać w domowych biblioteczkach, a następnie przesłać skan zdjęcia z czasów szkolnych na adres [email protected] Można również dołączyć ciekawą historię związaną ze szkołą. Pod zdjęciem proszę zamieścić informację z imieniem i nazwiskiem nadawcy oraz krótki opis, co przedstawia.

Zamiast zatem tracić czas na fundowanie sobie stresu, który tylko obniży Waszą odporność, proponujemy Wam wzięcie udziału w naszej akcji, której zwieńczeniem będzie utworzenie księgi pamiątkowej zawierającej nadesłane zdjęcia i otrzymane informacje. Księga zostanie wydrukowana jesienią 2020 r. 

Akcja  #zostanwdomu to doskonała okazja, aby zanurzyć się we wspomnieniach z dawnych, szkolnych lat, nawiązać ponowne kontakty z dawnymi kolegami ze szkolnej ławy, gdyż: „Trwałość wspomnień zapewnia nam wytrwałość w życiu” i tej wytrwałości w obecnym czasie najbardziej Wam życzymy!

Sławomir Słyś – dyrektor ZSZ w Pustkowie-Osiedlu.

Czytaj też: Ogro-Trans ozonuje autobusy i ponownie ogranicza kursy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe