Firma Oponiarska przedłuża postój

  • 30.03.2020, 14:50 (aktualizacja 31.03.2020, 09:35)
  • Janusz Grajcar
Firma Oponiarska przedłuża postój
Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica SA w nawiązaniu do raportu nr 4/2020 z 17 marca 2020 r. informuje, że 30 marca spółka podjęła decyzję o przedłużeniu okresu wstrzymania produkcji opon w zakładzie produkcyjnym w Dębicy do 17 kwietnia 2020 r., z możliwością kolejnego przedłużenia tego przestoju.

Decyzja zarządu spółki, jak czytamy w komunikacie, została podjęta w trosce o zdrowie pracowników i partnerów biznesowych spółki oraz w odpowiedzi na dalszy negatywny wpływ pandemii COVID-19 na popyt rynkowy w Polsce i na rynkach, na których działa kluczowy klient spółki, koncern Goodyear.

Spółka nadal prowadzi działalność sprzedażową i dystrybucyjną oraz jest przygotowana, aby wznowić produkcję w zależności od rozwoju sytuacji związanej z pandemią COVID-19. Ograniczenie pracy zakładu, o którym mowa powyżej może mieć wpływ na wyniki spółki (w tym w ujęciu kwartalnym, półrocznym lub rocznym), jednak na dzień sporządzenia niniejszego raportu Spółka nie jest w stanie precyzyjnie oszacować tego ewentualnego wpływu.

W przypadku wystąpienia innych istotnych zdarzeń związanych z wpływem pandemii COVID-19 na działalność spółki, zarząd będzie przekazywać stosowne informacje w kolejnych raportach bieżących.

Czytaj też: Pierwsza zjechała z taśmy przed oficjalnym otwarciem

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe