Anioły są takie ciche - koncert dla Kamili, Marysi i Krzysia

  • 17.02.2017, 09:34 (aktualizacja 17.02.2017, 09:46)
  • Admin Admin
Anioły są takie ciche - koncert dla Kamili, Marysi i Krzysia Tomasz Ratuszniak
Blisko 12,5 tys. zł na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę udało się zebrać organizatorom koncertu „Anioły są takie ciche… - dzielimy się swoim talentem, pomagając innym". To charytatywne wydarzenie artystyczne, organizowane przez II Liceum Ogólnoksztalcące w Dębicy, odbyło się w Domu Kultury Mors. Pieniądze te pomogą w leczeniu Kamili Bonar oraz Marysi i Krzysia Jekiełków, chorych na mukowiscydozę. Na zdjęciu Helena Bonar, mama Kamili dziękuje Dawidowi Pikorowi z Miejskiego Ośrodka Kultury za pomoc w organizacji wydarzenia. .

Szczytne przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy przy wsparciu finansowym powiatu dębickiego i pod patronatem starosty Andrzeja Reguły. Na scenie wystąpili młodzi artyści, wśród nich zespoły: ENGAMBER , WHY NOT? i AKURAT.
Podczas koncertu nie zbrakło serdecznych życzeń i podziękowań. Organizatorzy otrzymali kwiaty od dwóch rodzin, które skorzystają z pieniędzy zgromadzonych na leczenie i rehabilitację dzieci zmagających się z mukowiscydozą. Słowa wdzięczności skierowano również do darczyńców i fundatorów. Pamiątkowe dyplomy trafiły m.in. do starosty Andrzeja Reguły, wicestarosty Mateusza Paska oraz przewodniczącego Rady Powiatu Mateusza Smoły.

Na podstawie informacji prasowej Starostwa Powiatowego

Więcej na temat koncertu w wydaniu Obserwatora Lokalnego, jaki ukaże się we wtorek 21 lutego br.

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe