Będzie tysiąc subskrypcji, będzie transmisja na you tube

  • 31.03.2020, 15:01 (aktualizacja 31.03.2020, 16:36)
  • Janusz Grajcar
Będzie tysiąc subskrypcji, będzie transmisja na you tube fot. facebook.com/parafialekigorne
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Łękach Górnych chce transmitować msze św. dla swoich wiernych na kanale you tube. Nie może jednak tego robić, dopóki nie znajdzie tysiąca subskrybentów.

Dlaczego? Bo dopiero przekroczenie granicy tysiąca subskrypcji na kanale sprawia, że można transmitować jakieś wydarzenie na żywo za pomocą urządzenia mobilnego. A transmisja mszy świętej z pomocą np. smartfona pozwala wiernym w czasach epidemii łączyć się z kościołem lokalnym.

Co więc muszą zrobić parafianie z Łęk Górnych, Łęk Dolnych i Podlesia Machowskiego, by już w najbliższą niedzielę zdalnie wziąć udział w mszy św. w kościele Chrystusa Króla (nowsza świątynia w parafii św. Bartłomieja Apostoła) w Łękach Górnych? Kliknąć w poniższy link, a następnie kliknąć Subskrybuj.

https://www.youtube.com/channel/UC6ezlTdmn19679UBMmV-EGg

W momencie, gdy piszę ten artykuł kanał subskrybowało 96 osób. Do tysiąca brakuje więc jeszcze sporo, ale wierni z parafii św. Bartłomieja Apostoła w Łękach Górnych liczą, że w osiągnięciu wymaganej liczby pomogą im przyjaciele i znajomi z innych wspólnot.

Od ubiegłej niedzieli wszystkie msze św. są odprawiane przy zamkniętym kościele. Mogą w nich uczestniczyć wyłącznie osoby, które zamówiły intencję mszalną (maksymalnie pięć), Niezbędne jest jednak wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie chęci uczestnictwa, dzień wcześniej. W dzień powszedni msze św. w kościele w Łękach Górnych odprawiane są rano o godz. 6:30, w niedzielę zaś o 7:00, 9:00, 11:00 i 15:00.

Czytaj też: Kolejne parafie transmitują na żywo. Sprawdź które

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ludzie myślenie was uratuje
Ludzie myślenie was uratuje 01.04.2020, 09:50
Parafia nie wie co to kamera podpięta do komputera? Z komputera można bez problemu transmitować na żywo. YouTube bardzo dobrze o tym informuje.
Antoś
Antoś 31.03.2020, 19:45
A dlaczego nie na fb zrobic transmisji tak jak np samkturaium Matki Boskiej z Przeczycy robi?
Xp
Xp 31.03.2020, 15:46
Transmisja już jest, tylko na Facebooku, natomiast 1000 subskrybcji pozwoli na transmisje na yt z urządzenia mobilnego

Pozostałe