Quiz na 120-lecie I LO w Dębicy. Sprawdź się

  • 02.04.2020, 13:12 (aktualizacja 02.04.2020, 13:32)
  • Janusz Grajcar
Quiz na 120-lecie I LO w Dębicy. Sprawdź się
W tym roku I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy obchodzi 120-lecie istnienia. Z tej okazji jego obecnych uczniów i nauczycieli, ale też absolwentów i emerytowanych pracowników oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę w tym temacie, zapraszamy do udziału w quizie.

Bohaterowie quizu, o których pytamy, są znani nie tylko z lokalnych, ale także ogólnopolskich mediów. W końcu takie nazwiska jak Mateusz Borek, Piotr Chęciek czy Władysław Bielawa są nam wszystkim dobrze znane. Kim są i jakie funkcje pełnili kiedyś i pełnią obecnie, wiemy.

Liczymy na to, że pytania przez nas przygotowane, nie okażą się zbyt trudne. Dotyczą one patronów, dyrektorów i znanych absolwentów naszej dębickiej szkoły. W komentarzach możecie podzielić się uzyskanymi wynikami. A jeśli zabawa Wam się spodoba, przygotujemy dla Was quizy z innych dziedzin życia.

Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy kliknąć zamieszczony poniżej link:
https://www.quizme.pl/q/janusz1976/co-wiesz-o-historii-i-liceum-ogolnoksztalcacego-w-debicy

 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe