Raj i Bricomarche wspierają szpital zakaźny w Dębicy

  • 03.04.2020, 07:34 (aktualizacja 03.04.2020, 13:17)
  • Grzegorz Król
Raj i Bricomarche wspierają szpital zakaźny w Dębicy Fot. Galeria Raj.
Kolejne firmy włączają się w pomoc w walce z koronawirusem. Galeria Raj wraz ze swoim najemcą, sklepem budowlanym Bricomarche, przekazała pomoc rzeczową dla Szpitala Zakaźnego w Dębicy.

Chodzi o zapas ponad 1200 rękawiczek ochronnych oraz najbardziej oczekiwane przez szpital: plastikowe pojemniki do transportowania próbek do badań laboratoryjnych oraz kosze na odpady. Dodatkowo medycy dostali także zapas soków i batonów energetycznych oraz tacę świeżo upieczonych drożdżówek z lokalnej piekarni. W ostatnim czasie wiele firm i organizacji włącza się w pomoc szpitalom zakaźnym w Polsce. Wspólną akcję zorganizowała także Galeria Raj oraz Bricomarche.
- Listę dostarczonych produktów skonsultowaliśmy ze szpitalem i przekazaliśmy to, co było najbardziej potrzebne: przed wszystkim plastikowe pojemniki do transportu materiału badawczego oraz duże kosze na odpady – komentuje Bartłomiej Gajda, menedżer ds. marketingu Galerii Raj. 

Z kolei Tomasz Ocetek, właściciel Bricomarche Dębica mówi, że służba zdrowia toczy teraz trudną walkę z epidemią i należy jej się szczególny szacunek.

-  W interesie nas wszystkich jest zapewnienie im wsparcia. Cieszę się, że mogliśmy pomóc - dodaje Tomasz Ocetek.

Czytaj także: Dwa zakażenia w powiecie dębickim
 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe