Kierowca był pijany

  • 03.04.2020, 19:55 (aktualizacja 04.04.2020, 20:22)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Kierowca był pijany Fot. OSP Siedliska Bogusz
To nie zasłabnięcie, ale nietrzeźwość kierowcy była przyczyną wypadku, do którego doszło dziś w Zawadce Brzosteckiej.

Kierujący samochodem osobowym mieszkaniec tej miejscowości  na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w przepust. Żeby wydostać poszkodowanego z samochodu, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niedługo po wypadku rzecznik policji podał, że przyczyną mogło być zasłabniecie 65-latka, który siedział za kierownica. Okazało się jednak, że powód utraty panowania nad pojazdem był inny.

- Mężczyzna był pijany, badanie przeprowadzone w szpitalu dało wynik 1,5 promila alkoholu w organizmie - poinformował przed chwilą asp. Jacek Bator.

Czytaj także: Rannego zabrał śmigłowiec

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Suzzanna
Suzzanna 04.04.2020, 18:50
Pijanych powinno sie dodatkowo obciażać kosztami za cała akcję ratunkową! Nie cierpię pijanych kierowcow!
Szybki
Szybki 04.04.2020, 17:46
Nie wazne czy ktoś jest pijany czy chory była kolizja czy wypadek było zadysponowanie więc służby się udają na miejsce nie było pogotowia przylecialo śmigło każdy równy i każdego się ratuje ale najlepiej to się komentuje
anonim
anonim 04.04.2020, 14:19
jak czytam glupoty które wypisujecie to az mi sie słabo robi, moze i chlop byl pijany i stwarzal zagrozenie, ale po co pisac zeby go zostawic i mu nie pomoc?! nie rozzumiem waszej nienawisci. chlop zawinil! ale juz go spotkala za to kara... nie wam to osadzac!. proponuje zajac sie wlasnym zyciem a innemu zyczyc wszytskiego dobrego ! karma zawsze wraca!
Rafał
Rafał 04.04.2020, 09:08
To już plaga pijanych w powiecie Dębickim. Zaczęło się od kobiety która jadąc Focusem spowodowała wypadek w Dębicy na Krakowskiej będąc zalana, później kolizja na obwodnicy - sprawca pijany kierowca, później kierowca Matiza na Zawierzbiu zderzył się z TIRem, następnie na obwodnicy kierowca Chevroleta spowodował wypadek, teraz tutaj zalany sprawcą wypadku.....i helikopter leci po zalanego jak po prezydenta..... Jak można być takim pół mózgiem.....
U
U 04.04.2020, 08:23
Gdy moj tata potrzebowal pomocy to nie wezwano śmigłowca. Do pijanego wezwali. Nienawidze polskiej sluzby zdrowia.
PL
PL 04.04.2020, 14:54
Nie było żadnego wolnego ZRM w okolicy tylko śmigło mogło dotrzeć najszybciej bo to wypadek i muszą zadysponować niezwłocznie jakikolwiek zespół. Dyspozytornia w Krośnie może udzielić Ci odpowiedzi czy było według obowiązujących standardów.
Prosiaczek
Prosiaczek 03.04.2020, 22:41
Ratownicy oraz strażacy nie poczuli zapachu alkoholu? Niezwykle dziwny przypadek..
Zasłużony dzialacz lokalny czy krewny Króliczka?
Bruno
Bruno 03.04.2020, 21:51
Powinien zapłacić za całą akcję ratowniczą.A gdyby ktoś naprawdę potrzebował śmigłowca w tym czasie? Gdzie są policjanci z alkomatami?zrobić dmuchanko nie o 6 rano a o 14 co Wy na to?
Marek
Marek 03.04.2020, 21:38
Dlaczego śmigłowiec po niego prxyleciał? Dlaczego strażacy narażali się? Było sprawdzić czy jest pijany i zostawić go w tym wraku. Piłeś nie jedź. Kiedy wreszcie skończymy z tolerancją dla pijaków?
axs
axs 03.04.2020, 20:38
jeden samochód w rowie i 4 samochody straży pożarnej gdzie sens i logika??
ANN
ANN 03.04.2020, 22:16
BRAWO AXS, TEZ TAK SADZE
WUJ
WUJ 04.04.2020, 08:43
Mam 60 lat i nieznam człowieka któremu by się nie zdaźyło jechać po pijaku włonczając księży i policjantów .Kto jest niewinny niech pierwszy źuci kamień.
Baba Jaga
Baba Jaga 05.04.2020, 00:40
Nie znasz, bo widocznie obracasz się w patologicznym środowisku.
Oczy bolą
Oczy bolą 04.04.2020, 17:24
Analfabeta!!!
XXXX
XXXX 12.04.2020, 10:45
Taka jest sprawiedliwość w polsce gość juź się wozi furą.Ciekawym kto za tym stoi!!!!!!!!!!!
WojtekS-4
WojtekS-4 04.04.2020, 15:46
Nigdy nie prowadze po nawet najmniejszej dawce alkoholu .Poniewaz stwazam zagrozenie a konsekwencje sa olbrzymie .! Moze jestem nienormalny.Jak jest ograniczenie 30 km/h to jade do 30 a "pipcza "za mna .Tak nauczylem corke .Ale syn i zona zachowuja sie inaczej na drodze -tolerancja .Spotkalem sie tez z kolega ktory jechal 120 m/h w ograniczeniu 60 powiedzial ze owszem 60 ale jest nas 2 czyli 120 mozna.Buahaha.

Pozostałe