Bocian z Chotowej już w swoim gnieździe

  • 04.04.2020, 08:22
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Bocian z Chotowej już w swoim gnieździe Fot. Chotowskie Bociany
Na razie jest jeden, ale właściciele gospodarstwa Chotowianka mają nadzieję, że wkrótce para gniazdować będzie już razem.

- W gnieździe przed chwilą pojawił się pierwszy bocian! Mam nadzieję, że już z nami zostanie - czytamy na profilu Chotowskie Bociany.

Właściciele gospodarstwa, gdzie gniazduje słynna z "wielodzietności" para wyjaśniają, że  od połowy marca w Turcji panowała niesprzyjająca dla bocianów pogoda.

- Przez 2 tygodnie skutecznie utrudniała im podróż. Teraz pogoda się ustabilizowała i w ciągu najbliższych dni spodziewamy się fali powrotów. Mam nadzieję, że bociany z naszego gniazda też w końcu przylecą.. - pisali kilka dni temu.

Pierwszy już jest! 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
@@@
@@@ 08.04.2020, 11:36
Powodzenia dla boćka! Wielu jajek, licznego potomstwa!

Pozostałe