W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 06.04.2020, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Piętnasty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel
Obywatel 07.04.2020, 11:10
Uzupełnienie:

Art. 127.
1. Prezydent Rzeczypospolitej jest wybierany przez Naród w wyborach powszechnych (jak głosować za granicą ? - dostawa kart wyborczych), równych, bezpośrednich i w głosowaniu tajnym (gdzie tajność głosowania - kartę głosowania korespondencyjnego masz podpisać i podać swój numer pesel).
Obywatel
Obywatel 07.04.2020, 09:10
Poseł Warzecha i poseł Moskal głosowali wczoraj ZA w sprawie wyborów korespondencyjnych, które w obliczu prawa są niezgodne z konstytucją z takim przepisem, który WYMUSZA na wszystkich uprawnionych do głosowania, zwrócenie karty do głosowania pod karą 3 lat więzienia. Pomijając fakt, że w trakcie epidemii niebezpieczne dla listonoszy oraz uczestników tych wyborów. Dla nich ważniejsza od Was obywatele Dębicy jest polityka.
Baba Jaga
Baba Jaga 07.04.2020, 10:26
Przecież ci ludzie prezesowi się nie sprzeciwią, choćby mieli w ten sposób wysłać na cmentarz tysiące ludzi. Stanowiska ważniejsze niż życie i zdrowie innych. Tylko w kampanii wyborczej kochają nas i chcą się dla nas poświęcać. A po wyborach to już mają nas w głębokim poważaniu.

Pozostałe