Akcja Brawa dla Was także w Dębicy

  • 07.04.2020, 08:14 (aktualizacja 07.04.2020, 08:29)
  • Janusz Grajcar
Akcja Brawa dla Was także w Dębicy
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. To zdaniem burmistrz Dębicy Mariusza Szewczyka najlepsza okazja do podziękowania naszej służbie zdrowia za ich zaangażowanie w walce z epidemią.

W tym roku Światowy Dzień Zdrowia ma szczególne wymiar. Świat walczy z pandemią COVID-19. Z podziwem patrzymy z jak wielkim poświęceniem służby medyczne w kraju i w naszym powiecie walczą z niewidzialnym wrogiem. Dlatego warto włączyć się w akcję podziękowania im za walkę o zdrowie i życie Polaków. Punktualnie o godz. 13:00 możemy zamanifestować naszą wdzięczność w ramach akcji Brawa Dla Was.

- Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania i szacunku dla wszystkich osób, które pełnią służbę medyczną w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dziękuję pracownikom dębickiego Zakładu Opieki Zdrowotnej na czele z dyrektorem Przemysławem Wojtysem, lekarzom, pielęgniarkom, laborantom, ratownikom medycznym, Siostrom Służebniczkom, salowym, sanitariuszom, technikom, kierowcom, farmaceutom, wolontariuszom oraz każdemu kto wspiera działania służb medycznych na terenie naszego miasta i powiatu - mówi burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Burmistrz jednocześnie dziękuje pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dębicy z dyrektorem Barbarą Więcek, a także służbom mundurowym - Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Wojsk Obrony Terytorialnej, pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz członkom Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego za służbę i pomoc mieszkańcom Dębicy.

Czytaj także: Dezynfekcję rozpoczynać będą codziennie po 21:00

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sadu
sadu 07.04.2020, 11:42
Panie Burmistrzu, jeśli chciał Pan podziękować niejako z imienia siostrom służebniczkom, to trzeba było jeszcze księżom kapelanom. A oni to co? Kijki od kaszanki? Uważa Pan, że się nie narażają?
Faryzeusz
Faryzeusz 07.04.2020, 12:39
O tutaj potrafi o Siostrach burmistrz napisac. A jak jego doradca swego czasu Dominik Lazarz zaatakowal Siostry to zabraklo mu slow zeby jasno to ocenic...
med
med 07.04.2020, 10:48
A to tylko burmistrz podziękował? Jak już piszecie co kto wrzucił na fejsa, to przewodniczący RM też to zrobił. Wszycy powinniśmy dziękować medykom!

Pozostałe