Strażacy dziękują za pomoc

  • 07.04.2020, 20:32 (aktualizacja 07.04.2020, 21:10)
  • Grzegorz Król
Strażacy dziękują za pomoc
- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w ostatnich dniach - mówi Łukasz Mazur z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej, który wraz z innymi strażakami z wielu miejscowości powiatu dębickiego gasił pożar lasu w Chotowej.

Ogień w lesie w Chotowej pojawił się w niedzielę 5 kwietnia. Objął powierzchnię ok. 20 hektarów. Do tej miejscowości skierowane zostały jednostki z powiatu na czele ze strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Do gaszenia wysłane zostały także samoloty. Akcja na obecną chwilę jest zakończona, ale nie jest wykluczone, że strażacy jutro znów wrócą do lasu, gdyby okazało się, że jeszcze gdzieś się tli. Przez te ciężkie trzy dni strażaków wspierało wiele firm i instytucji.

- Bardzo dziękujemy Stanisławowi Jaroszowi z firmy Taurus, Bogdanowi Peteli z Dekor-Stylu, zarządowi i członkom Koła Łowieckiego Trop z Dębicy, Urzędowi Gminy w Czarnej, Lasom Państwowym oraz wszystkim, którzy wsparli strażaków podczas pożaru - pisze Łukasz Mazur w imieniu swoim i kolegów strażaków.

Czytaj także: Pożar widać było z wielu kilometrów - zdjęcia Czytelników

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe