Cztery sklepy czynne całą dobę, pięć do północy

  • 15.04.2020, 11:50
  • Tomasz Ratuszniak
Cztery sklepy czynne całą dobę, pięć do północy fot. materiały prasowe.
Jeszcze do soboty 18 kwietnia sieć sklepów Biedronka przedłuża Akcję 24. Oznacza to, że w części sklepów zakupy będzie można robić przez całą dobę, a w części od godz. 6:00 do 24:00.

- Natychmiast reagujemy na to, jak zmienia się sytuacja. Przedłużenie rządowych limitów dla handlu i zadowolenie klientów z wydłużonych godzin pracy sklepów przed świętami było dla nas jasnym sygnałem: kontynuujemy Akcję 24 - tłumaczy Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.
W naszym powiecie przez całą dobę czynne będą sklepy w: Dębicy, przy ul. Kraszewskiego i Kościuszki, w Nagawczynie, oraz w Pilznie.
Natomiast od godz. 6:00 do 24:00 te w Dębicy przy al. Jana Pawła II i ul. Tuwima, a także w Brzostku, Czarnej i Straszęcinie.

Wydłużone godziny otwarcia sklepów nie oznaczają dłuższej pracy zatrudnionych – wciąż pracują oni w systemie zmianowym, w mniejszych zespołach. Jednocześnie, dzięki Akcji 24 pracownicy Biedronki mają styczność z mniejszą liczbą klientów.

Przeczytaj również: Tam za maseczkę zapłacisz tylko 1,61 zł za sztukę

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe