Place targowe na Kraszewskiego zamknięte!

  • 15.04.2020, 18:32 (aktualizacja 15.04.2020, 19:54)
  • Grzegorz Król
Place targowe na Kraszewskiego zamknięte!
Burmistrz Mariusz Szewczyk oraz jego zastępca Jerzy Sieradzki, jak również kierownik Biura Współpracy z Przedsiębiorcami Jolanta Paździor podpisali się pod zarządzeniem w sprawie zamknięcia placów targowych przy Kraszewskiego.

Place formalnie zostały zamknięte wczoraj, tj. 14 kwietnia. Jak wynika z zarządzenia burmistrza chodzi o: Plac Bazar, Skarpa i Parking MOP. Co to konkretnie za miejsca? Chodzi o trzy place po drugiej stronie Zielonego Rynku. Jak tłumaczy Mariusz Szewczyk nie ma możliwości dopilnować, by jednocześnie znajdowało się tam tyle osób, ile może.

Burmistrz wyjaśnia również, że choć dzisiaj jest środa, to przy Kraszewskiego nie było takich tłumów, do jakich byliśmy przyzwyczajeni. Sam tzw. zieleniak pozostaje otwarty.

- Zieleniak jest ogrodzony i tam można kontrolować liczbę osób - dodaje Mariusz Szewczyk. 

Ten plac został ponownie otwarty 9 kwietnia. Wcześniej został dokładnie zdezynfekowany. Mogą tam handlować przede wszystkim najemcy, z podpisaną z miastem umową. Gdyby ci nie chcieli skorzystać z placu, wtedy będą mogły to robić pozostałe osoby, pod warunkiem, że będą dostępne stanowiska.

Czytaj także: Sześciu zakażonych, dziewięciu wyzdrowiało

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
major
major 15.04.2020, 19:39
Zmienność decyzji w ratuszu jest doprawdy niesamowita. I bynajmniej nie świadczy ona o ciągłości dowodzenia...

Pozostałe