Aktywna niedziela: Spartanie w Chotowej

  • 26.02.2017, 14:17
  • Ryszard Pajura
Aktywna niedziela: Spartanie w Chotowej
Dzisiaj przed południem nad zalewem w ośrodku Grand Chotowa Hotel**** Spa&Resort odbył się otwarty trening Spartan Race Training Group Dębica dla osób początkujących i nie tylko. Wzięło w nim udział blisko 30 osób, a zajęcia prowadził lider grupy Sebastian Pająk.

Najpierw rozgrzewka, po starcie seria burpeesów (pompka, wyskok, przysiad), kółeczko (bieg) z wiadrem wypełnionym wodą, kółeczko z workiem piasku, kółeczko z kłodą drewna, przetaczanie opon, bieg po równoważni, wreszcie ścianka wspinaczkowa - to w skrócie treningowe konkurencje jednego okrążenia. Zajęcia trwały pół godziny, każdy w tym czasie zrobił tyle okrążeń, ile zdążył.

Oto nasza fotorelacja.

Ryszard Pajura

Zdjęcia (47)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jov
jov 31.03.2017, 04:32
bieg z belką, haaa
,
, 08.03.2017, 23:15
co z hokejem coś cicho?
klops
klops 08.03.2017, 23:17
hokej to przyszłość sportowa Dębicy, idealne miejsce na rozwój tej dyscypliny
studentkaOpole
studentkaOpole 27.02.2017, 19:27
Zachęcam do wypełnienia krótkiej ankiety, w której można wyrazić swoją opinię m. in. na temat 500+. Pytania są proste i zwięzłe ;)
Z góry dziękuję za pomoc

goo.gl/vEjIXz
jan
jan 27.02.2017, 20:32
Proszę bardzo
Fan HD
Fan HD 27.02.2017, 01:06
http://www.ptvr.pl/?video=1721
kiero
kiero 26.02.2017, 18:54
tak to moge sobie poskakać po drzewach, dla swojej przyjemności ,to nie jest sport.Panie pikus,kundel Jam wbij sobie do główki zakopleksionej że jak place podatki i jak np 3000 tys kibiców np. Wisłoki płaci to wymaga dotowania sportu wyczynowego w Debicy,chcą pilke czy siatke na dobrym poziomie to wymagają od władz miasta wsparcia i tyle w temacie.
iguana
iguana 26.02.2017, 19:59
Z takim sadłem nie poskaczesz po drzewach
3000 tys kibiców???
zakopleksionej???
A co jest sportem wg ciebie? Wpierdalanie ziemniaków z Biedronki na czas?


Jam
Jam 26.02.2017, 19:46
Taaa, 3000 tys kibiców Wisłoki to panie kiero 3 miliony ludzi. Nie wiem co pan bierze, ale lepiej pan to odstaw. Gdyby na mecze Wisłoki chodziło by po nawet 3 tysiące osób, a nie 3 mln to nie musieli by zabierać pieniędzy dzieciom i wdowom. Z tego co widzę po napisach na mieście i wpisach w internecie większość z tych kibiców to gimnazjaliści, lub łowcy zasiłków, więc o płaceniu podatków nie ma mowy.
Jam
Jam 26.02.2017, 16:31
No ale jak to? Są ludzie, którzy uprawiają sport za własne pieniądze? Bez zabierania innym setek tysięcy złotych jak piłkarze czy hokeiści? Zły przykład pan daje panie Pająk. Psuje pan wizerunek sporej grupie cwaniaków - wyłudzaczy
Podpis
Podpis 26.02.2017, 21:19
Można by dopisać do tej listy również wydatki na tzw, kulturę na przykładzie spektaklu "Klątwa" i nie tylko. Jeżeli ktoś pewny sukcesu finansowego takiego dziadostwa to powinien wyłożyć własne pieniądze i potraktować to jako zwykły biznes a nie odstawiać dziadostwo za publiczną kasę. Oczywiście to się tyczy też "sportu", szczególnie tego ligowego.
Roberto
Roberto 26.02.2017, 20:00
Referendum na temat rozdysponowania środkøw z budrzetu miejskiego by sie przydało. Pewny jestem że na czołowym miejscu znalazło by sie dofinanzowanie sportu i klubów
Jam
Jam 26.02.2017, 20:29
Najpierw chciałbym zobaczyć rozliczenie z pieniędzy do tej pory zainwestowanych w sport: Wydano tyle i tyle milionów, dzięki czemu mamy tylu i tylu mistrzów świata i medalistów olimpijskich, nasze drużyny zdobyły tyle a tyle miejsc medalowych.
Ajajaj, chyba nie ma potrzeby - jedyne osoby które coś osiągnęły to zdaje się juniorzy - zapaśniczki, czy lekkoatletki które właściwie nie są finansowane. Miliony wpakowane w hokej czy kopaną przynoszą tylko wstyd. A może chodzi o coś innego - kibice jacy są - każdy widzi - jednego sensownego zdania nie potrafią sklecić. Nie domyślą się, jeżeli z tych pieniążków większość zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach
gregory
gregory 27.02.2017, 22:29
Archiwa Urzędu Miasta takie rozliczenie dotacji od klubów na pewno ma, każdy klub ma obowiązek co rocznie rozliczyć się, nie rozliczy się to niedostanie kolejnej. Tych spraw pilnują jak oka w głowie, jak przeglądniemy dotacje od prywatnych sponsorów no to z tym rozliczeniem może bywać różnie, to zależy od klubu.
umiarkowany
umiarkowany 26.02.2017, 23:47
każdy grosz jest co roku rozliczany i sprawozdanie z wydatków dostarczane jest do rady miejskiej co roku przez każdy klub
gwn
gwn 26.02.2017, 22:07
hola hola tylko nie w kopaną tylko w hokej ! i tam chodzi o coś innego jak wszystko wysoko przegrywają i oddają walkowery
uuu
uuu 26.02.2017, 21:06
A ile pieniążków wraca do budżetu poprzez poupychane wszędzie podatki? Lej wodę na murawę lub zużywaj prąd do oświetlenia lodowiska lub jedź na mecz i płać za paliwo - a potem trąb że dotujesz sport np 5 mln złotych a w rzeczywistości?
Jam
Jam 26.02.2017, 21:19
Tak to jest, jak się przeciętny kibic bierze za szukanie argumentów. Dajcie mi te miliony, a znacznie więcej wróci w podatkach do budżetu - alkohol, papierosy, benzyna i luksusowe samochody są obłożone znacznie większą daniną niż woda. Przy okazji unikniemy wstydu i kompromitacji żenujących porażek jak Wisłoki Dębica z Victorią Czermin (kto wie gdzie jest Czermin?) czy 29 bramek w plecy hokeistów.
juri
juri 26.02.2017, 22:14
Jam dlaczego uważasz ze hokeiści jak przegrali 29 - 0 to wstyd ?
georg
georg 27.02.2017, 00:34
Racja, to powód do dumy. Mogli przegrać 50:0.
Jam
Jam 26.02.2017, 22:56
Faktycznie, źle to określiłem. Jeżeli była by to grupa kolegów, która za swoją kasę rywalizuje z innymi - była by to ciekawostka. Jeżeli są dofinansowani z miejskiego budżetu - to jest to sprawa dla prokuratora
anty konfident
anty konfident 26.02.2017, 23:53
Są ludziska z którymi nie warto dyskutować, Jam to jest taki człowiek z którym nie warto wymieniać poglądów. Ten ziom nie wie w jakim systemie żyje,jego teoria na świat to Korwin i jego ideologia.
gta
gta 27.02.2017, 00:09
A mnie się wydaje ze jam to jest człowiek z którym warto dyskutować bo się interesuje gdzie pieniądze z miasta są wyrzucane w błoto. a ty piszesz o jakimś systemie i pewnie znasz system jak z miasta kase wydzierać
normalny
normalny 27.02.2017, 11:50
Pytanie, czy warto rozmawiać z kibolami. Ich ogląd świata jest równie szeroki jak przeciętnego taliba
anty konfident
anty konfident 27.02.2017, 01:01
nie warto
juri
juri 26.02.2017, 23:35
masz 100 % racji. pozdro
uuu
uuu 26.02.2017, 22:02
Kompromitujące to jest ale 4.76%
Dobrze wiesz o co chodzi :P
Ale nie kpię tylko ubolewam ;)
roko
roko 27.02.2017, 13:54
nie wiem czy to prawda ale słyszałem że jeżeli nie bedzie UKH Dębica w pierwszej lidze to nie możemy mieć członka w PZHL, a co za tym idzie brak funduszy na modernizacje obiektu. To prawda ? I czy wie ktoś coś na ten temat ?
hej
hej 28.02.2017, 06:17
bzdura opowiadana przez wiadomą osobę :-) pieniadze na sport nie daje pzhl tylko ministerstwo sportu i aby dostac dotacje nie ma zadnego znaczenia czy ktos z klubu jest w zarzadzie jakiejś sekcji
olka
olka 06.03.2017, 15:33
Kiedy hokej wDębicy dorówna temu w Tyhach
K.A
K.A 06.03.2017, 16:25
Jak będzie nowa hala, i sponsor pewien się pojawi
olka
olka 06.03.2017, 15:36
Sory zrobiłem błąd ortograficzny kangur wybacz ( Tychach )
Seba
Seba 28.02.2017, 07:53
ale raczej ministerstwo nie da kasy na rozwój lodowiska na którym by nie było pierwszej ligi
...