W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 20.04.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Siedemnasty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mill
Mill 22.04.2020, 18:02
Masło po 7 zł ale ile lat później i ile wyższa jest najniższa Krajowa!
Karina
Karina 22.04.2020, 08:52
Nie jest Pani odosobniona. Większość z nas ma dzieci i pracuje i jakoś kombinujemy dajemy radę. Skoro zatrudniła Pani nianie to przypuszczam że dobrze Pani zarabia bo ja chodź pracuje i mam dzieci nie stać mnie na taki luksus... A co do 500 plus to i z Moich podatków i pani sąsiada, sąsiadki pieniążki idą... Nie tylko apani podatki zabierają.
Xxo
Xxo 22.04.2020, 07:20
Emeryci też mają przywileje, zniesiony wiek emerytalny, 13 stka, lekarstwa. Tak trzeba sobie zapracować na wszystko bo smao nie przyjdzie. W sklepach drożyzna tak owszem ale i najniższa krajowa co roku idzie w gore. Moim zdaniem przed pandemia nie było tak źle za panowania PiS. Gorzej wspominam czasy rządów Po. Oni to już nic dla społeczeństwa nie robili, zapychali swoje kieszenie jak się dało. Popatrzcie obiektywnie wstecz... Nie mówię teraz jak jest, bo jest to ciężki czas dla wszystkich, przedsiębiorców, emerytów, i każdej rodziny...
Xxo
Xxo 21.04.2020, 12:52
Skoro rząd taki zły to proszę się zrzec 500 plus i nie pobierać. Proste-proste.
Marti
Marti 22.04.2020, 06:35
dlaczego mam się zrzekać czegoś co dostaje jakby nie patrzeć z moich podatków. Żeby wrócić do pracy musiałam zatrudnić nianie do dziecka bo nie dostało się do państwowego żłobka. czy rząd zwróci mi pieniądze za zus bo zatrudniłam legalnie? skoro rząd bierze na 500 + z moich podatków to czemu mam się zrzekać? Rząd jest beznadziejny a Jarek nawiedzony i nie jestem za PO.
Haha
Haha 21.04.2020, 12:50
Może nie rząd a żona ci zabrała te 300?ha
Xxo
Xxo 21.04.2020, 12:46
Do 500+.
Źle zostałeś poinformowany albo źle odczytujesz wiadomości. Rząd mówi o najbogatszych jeśli nie muszą niech nie pobierają, mylisz pojęcia. P. Prezydent podpisał oświadczenie że 500 plus BĘDZIE. Proponuję wziąść udział w wyborach i zagłosować tak żeby później nie mieć pretensji. Pozdrawiam.
Dębiczanin
Dębiczanin 21.04.2020, 10:04
Gdybym wziął 500 000 pożyczki i rozdał w Dębicy to też byłbym dobry . Tylko co potem ????
Xxo
Xxo 21.04.2020, 09:15
Ludzie a co dostaliście od rządu za czasów panowania PO??!! Nic! Śmiejecie się z pisu a 500 plus na konto wpływa. Nie chodzicie na wybory a później wielkie kpiny z władzy.
Nikt nie był i nie będzie rządzić idealnie.
ann
ann 21.04.2020, 22:50
A może trzeba sobie na cokolwiek zapracować a nie czekać, że rząd DA... A swoją drogą gdy rządziło PO to rozdawnictwa nie było, ale i ceny w sklepach nie szalały. 500wpływa teraz dla tych, którzy mają dzieci a sklepach wszystko masakrycznie podrożało dla wszystkich. Cierpią na tym emeryci, osoby samotne czy ci, którzy dzieci już odchowali.
Mil
Mil 22.04.2020, 09:13
Za rządów PO cukier kosztował 6 zł... Proszę sobie odpowiedzieć czy aby napewno teraz jest tak źle i drogo.
Ben
Ben 23.04.2020, 20:35
Jest drogo. Propaganda twierdzi, że nie, ale pis wprowadził tyle nowych danin i opłat, że głowa mała. To za ich sprawą płacimy 3x wyższą cenę za wywóz śmieci. To za ich rządów prąd podrożał już prawie 2x. Za to ani płaca średnia ani minimalna nie wzrosła nawet 1.5x. To pis pozbył się większości ulg podatkowych, został tylko 1000zł rocznie na dziecko. Za rządów pisu inwestycje publiczne zmalały o 70%, nie buduje się dróg, nie buduje się szkół, przedszkoli, kolejka do lekarza specjalisty wydłużyła się o kilkanaście miesięcy. Wydali miliony na przekop Mierzei Wiślanej, a MILIARDY na propagandę. Za poprzedniej komuny takiej propagandy nie było. Jak Urban wysyłał śpiwory do USA, tak my wysyłamy lekarzy, mimo, że w kraju brakuje ich jakieś 80 tysięcy. Ale to PiS im mówił "niech jadą" .
Ważne, że 500 dają. "Panie, może i kradno, ale się dzielo".
Banda głupich owiec, na rzeź prowadzonych. Tacy są ich wyborcy, nawet nie wiedzą, skąd te 500zł się bierze.
asd
asd 22.04.2020, 11:23
A za PISu masło było po 7zl.
500+
500+ 21.04.2020, 11:25
A słyszałeś newsa o tym sztandarowym programie 500+?
Nie? To ci napiszę: Jaśnie Panujący nam Duda apeluje do ludzi, że jak nie muszą to żeby nie pobierali 500+. Tyle jest z tego pseudoprogramu który pozwolił jedynie kupić głosy wyborcze pis. Sypie się oj sypie.
@
@ 23.04.2020, 23:34
Będziemy to spłacać my, nasze dzieci i wnuki. Ale gawiedzi wystarczy obiecać pieniądze bez pracy. Im to wystarczy, nie będą się zastanawiać skąd się wezmą. Grunt, żeby mieć, a nie namęczyć się.
yy
yy 21.04.2020, 10:43
Co wpływa? A z czego to się wzięło? Z tego, że mi zabrali 800 a dali 500. Ale wspaniały rząd. To już niech nic nie dają, zostanie mi 300 w kieszeni.
gucio
gucio 20.04.2020, 20:23
ta zaraza to władza od 10- ciu lat nieudolna... niestety sami ją wybieramy...
Wert
Wert 21.04.2020, 06:08
raczej od 30 tu,rządzą ci sami ludzie,a polaryzując społeczenstwo ugrywaja swoje interesy. Nieważne czy PO czy PiS. Tak samo "zaraza",pic na wode fotomontaż, te ograniczenia,niszczenie gospodarki spowoduje zubożenie kraju,obywateli,kolejne wyprzedaże majątku narodowego,emigrację. Ale obywatel sie cieszy,bo nikt mu nie da tyle,co mu rząd i polityk obieca. Tylko,że za jego własne (obywatela) pieniądze.
wierny czytelnik
wierny czytelnik 20.04.2020, 18:16
Zaraz gorsza niż koronawirus. To chodzi o PIS?
Heheszek
Heheszek 21.04.2020, 09:42
Dokładnie! Widać, że umiesz czytać pomiędzy wierszami hihihih.

Pozostałe