Od maja sprzedasz je i kupisz na e-bazarku

  • 23.04.2020, 17:00 (aktualizacja 23.04.2020, 17:14)
  • Janusz Grajcar
Od maja sprzedasz je i kupisz na e-bazarku
Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Podkarpacką Izbą Rolniczą i Wojewodą Podkarpackim stworzyli portal Podkarpacki e-bazarek.

Portal będzie działał podobnie jak popularny OLX. Lokalni dostawcy, rolnicy będą mogli za jego pośrednictwem oferować do sprzedaży zarówno produkty ze swojego gospodarstwa, jak też np. usługi rolnicze, a konsumenci będą mogli kupować produkty bezpośrednio z gospodarstwa po cenach producenta.

Rolnicy i mali producenci żywności będą mogli sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem portalu, a mieszkańcy miast i miasteczek robić bezpieczne zakupy w sieci.

Produkty i dane rolników, którzy będą zainteresowani handlem za pośrednictwem Podkarpackiego e-bazarka będą znajdowały się na stronie internetowej Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Aby wstawić ogłoszenie, rolnik będzie musiał najpierw skontaktować się z PODR. Umieszczenie oferty na portalu będzie całkowicie bezpłatne!

Klient, który będzie chciał kupić towar, zrobi to na dwa sposoby: skontaktuje się z PODR albo bezpośrednio z producentem. Zamówione produkty będzie można odebrać osobiście w punkcie wyznaczonym przez PODR lub też otrzymać je od rolnika drogą wysyłkową.

Czytaj też: Tej gminie grożą przerwy w dostawie wody

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Agnieszka
Agnieszka 24.04.2020, 18:33
Bazarek nie działa, nie ma strony internetowej.
Metys
Metys 24.04.2020, 19:50
Nie może jeszcze działać, skoro nawet w tytule jest, że będzie od maja.

Pozostałe