Wirtualny mecz także na stadionie Igloopolu

  • 23.04.2020, 20:11 (aktualizacja 23.04.2020, 21:01)
  • Grzegorz Król
Wirtualny mecz także na stadionie Igloopolu
Po kibicach dębickiej Wisłoki na wirtualny mecz zapraszają również sympatycy Igloopolu. Każdy, kto chciałby wesprzeć działalność biało-niebieskich może kupić symboliczny bilet na pojedynek z Karpatami Krosno.

- 2 maja 2020 roku, Igloopol Dębica - Karpaty Krosno - to jeden z najciekawszych meczów tej rundy... czekamy na sobotę, czekamy na kolejne zwycięstwo, czekamy na wypełniony sektor gości, czekamy co wymyślą Ultrasi, a przede wszystkim czekamy, by przyjść na Piłsudskiego zobaczyć się z biało-niebieską rodziną - piszą na swoim oficjalnym profilu na Facebooku działacze Igloopolu.

Niestety potem dodają, że tak wyglądałaby rzeczywistość, gdyby nie pandemia koronawirusa w Polsce.

- Jest teraźniejszość, trudny i dziwny czas dla nas wszystkich. Życie nie znosi pustki i zaczynamy żyć w nowych realiach. Zarząd LKS Igloopol Dębica rzuca rękawicę tym ciężkim czasom i zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Od dzisiaj sprzedajemy bilety na wirtualny mecz, ale prawdziwe miejsce na naszych sektorach. Każdy, kto wykupi bilet i wpłaci darowiznę na nasze konto zapełni miejsce na stadionie. Zapełnijmy nasz stadion, nasze trybuny, nasz sektor. Stwórzmy wspólnie to widowisko, pokażmy ilu Nas jest, wspierajmy klub - dodają działacze.

Bilety-cegiełki można kupić w trzech wariantach: po 5,10, i 15 złotych. Wpłaty-darowizny należy kierować na konto klubu: 44 1020 4405 0000 2102 0596 4152. Można też skorzystać z paypal'a: [email protected] Tytuł przelewu: Darowizna "nick" osiedle lub nazwa FC-WM.

Oprócz możliwości pomocy klubowi zarząd proponuje dla kibiców atrakcje. Każdy, kto zakupi bilet-cegiełkę otrzyma pamiątkowy bilet na mecz oraz weźmie udział w losowaniu nagród. Dla trzech osób, którzy wykupią największą ilość biletów przewidziana jest nagroda niespodzianka. Po wirtualnym meczu podana zostanie informacja, które osiedle lub FC wykupił największą ilość biletów.

- Z meczu pojawi się również relacja w naszych mediach społecznościowych. Z tej okazji po przelewie ewentualnych chętnych prosimy o wysłanie wizerunku - będziemy umieszczać je na naszym wirtualnym sektorze. Pokażemy po raz kolejny Naszą Biało-Niebieską Siłę‼️ Zapraszamy! - zachęca zarząd Igloopolu.

Czytaj także: Kolejny quiz z historii dębickiego sportu

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ks
ks 28.04.2020, 16:51
A macie jakieś maskotki z KRP Igloopol
Baba  Jaga
Baba Jaga 24.04.2020, 10:12
Te wirtualne mecze to bardzo dobry pomysł. Ale należy pójść dalej - niech ustawki i bijatyki kibiców też tam się przeniosą, graffiti też na wirtualnych budynkach. Wreszcie nie kibice będą będą mieli święty spokój, a miasto też zyska na wyglądzie. I najważniejsze, nie trzeba będzie żadnych remontów trybun, o które tak ci miłośnicy piłki nożnej się dopominają.
Alf
Alf 26.04.2020, 06:02
A wirtualny sex międzygatunkowy ? Wchodzisz w to ?
Baba Jaga
Baba Jaga 28.04.2020, 18:36
Baba Jaga z Alfem ? To godne rozważenia i świetny materiał na pracę naukową.

Pozostałe