W tym miejscu to już przykra tradycja

  • 28.04.2020, 08:10 (aktualizacja 28.04.2020, 08:29)
  • Grzegorz Król
W tym miejscu to już przykra tradycja
Ciuchy i zabawki znaleźć można pomiędzy ul. Kolejową, a blokami na ul. Strumskiego. Kolejny raz ktoś podrzucił w to miejsce śmieci.

To nie pierwsze worki z niepotrzebnymi rzeczami, które lądują w tym miejscu. To również nie jest pierwszy raz, kiedy worki są rozrywane przez innych, a śmieci leżą rozrzucone po chodniku. Ktoś ewidentnie upatrzył sobie przejście od Kolejowej do osiedla, czując się pewniej, gdyż nie ma tam żadnych kamer, ciężko też - zwłaszcza nocą - zobaczyć, co się tam dzieje. Burmistrz Mariusz Szewczyk od razu, jak tylko został poinformowany o sytuacji obiecał interwencję.

- Dziesięć minut i ktoś tam podjedzie to posprzątać - zapewnił nas burmistrz.

Jeszcze wczoraj popołudniu ciuchy leżały na kupce. Interesowali się nimi przechodnie, byli też tacy, którzy je przeglądali i zabierali ze sobą te lepsze.

Miejsc w mieście, gdzie regularnie podrzucane są śmieci jest więcej. Niestety równie często wywożone są one do lasów i trafiają do rowów, bądź leżą przy drogach.

Czytaj także: Trzy zakażenia w województwie

Grzegorz Król

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 29.04.2020, 00:25
Proponuję kolejną podwyżkę opłat za gospodarowanie odpadami to na pewno będzie takich miejsc mniej.....
Jaa
Jaa 28.04.2020, 19:55
To nie są śmieci. Była organizowana zbiórka odzieży, ktoś z bloków przygotował worek, wystawił przed klatkę. Ktoś inteligentny inaczej wziął worek i rozsypał zawartość. Pytanie czy potrzebował czegoś czy po prostu - ot tak sobie. Inna sprawa, że w przejściu i na tej działce często jest śmietnik. Ale to świadczy tylko o kulturze niektórych przechodzących...
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 28.04.2020, 10:23
Błagam! Określenie "ciuchy" w tym miejscu jest rażące. Dbajmy o język, którym się posługujemy. Bogaćmy go, a nie zubażajmy. A jeśli brak innych określeń, to może redakcja zainwestuje w słownik synonimów.
Ulana
Ulana 28.04.2020, 08:58
Gdyby piesek tropiący zaprowadził do sprawcy to mandat byłby ładny. Ale komuś musiałoby zależeć.

Pozostałe