Z Waszą pomocą przekażą 10 tys. zł fundacji Akogo

  • 28.04.2020, 17:17 (aktualizacja 28.04.2020, 17:39)
  • Janusz Grajcar
Z Waszą pomocą przekażą 10 tys. zł fundacji Akogo
Socialbook powstał z inicjatywy dziesiątki znajomych w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Łączy ich jedno - chcą wprowadzić zmiany do życia społecznego, a przy okazji wspomóc fundację Ewy Błaszczyk. Jeśli zdecydujecie się im w tym pomóc, zyskacie godziny dobrej zabawy, bo to oferuje stworzony przez nich wyjątkowy przewodnik w drodze do lepszego poznania siebie.

Autorami tej niezwykłej książki są uczniowie dwóch dębickich liceów: Aleksandra Mateja (liderka projektu w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii), Natalia Czuchra, Małgorzata Surowiec, Aleksandra Wal, Wiktor Misielak, Julia Kozak, Caroline Zarzeczny, Magdalena Dryja, Aleksandra Choma oraz ich kolega spod Starego Sącza Łukasz Biernacki.

Socialbook to coś więcej niż zwykła książka, to samouczek uważnego i dobrego życia. Zawiera 51 ilustrowanych zadań. Jedne z nich bawią, inne uczą dbania o relacje i środowisko.

Dzięki ich sumiennemu wypełnianiu zmieni się twój światopogląd, złe nawyki i postawa wobec najbliższego otoczenia. Rozwiniesz empatię, wrażliwość i kreatywność, a przede wszystkim pogłębisz samoświadomość, samoakceptację i odpowiedzialność, co zaowocuje wzrostem pewności siebie.

Budowanie samoświadomości jest wychodzeniem ze stanu uśpienia. Od tego, w jakim stopniu jesteś siebie świadomy, zależy, jak pewnie czujesz się z ludźmi, jak trafnie podejmujesz decyzje oraz jak dobrze wykorzystujesz swój potencjał.

Ta książka jest wyjątkowa, ponieważ walcząc z obojętnością, wnosi światło do życia każdego człowieka, bez względu na wiek.

Schowani za ekranami telefonów i stłumieni codzienną rutyną czujemy się, jakbyśmy żyli w śpiączce. Komunikujemy się, ale nie rozmawiamy. Obserwujemy życie wykreowane w social mediach. Zadania mają na celu pomóc czytelnikowi odnaleźć się i zatrzymać na chwilę w pędzącym, przebodźcowanym świecie.

Kupując Socialbooka, przyczyniasz się do obudzenia siebie z mentalnego letargu, a także wspierasz Fundację Ewy Błaszczyk Akogo, której celem jest pomoc osobom po ciężkich urazach mózgu, osobom w śpiączce. Dzięki wspólnej idei fundacja Akogo stała się oficjalnym partnerem książki.

Papier do druku książki jest eko. A możesz ją kupić TUTAJ. Warto się pospieszyć, bo do sprzedania jest tylko 400 egzemplarzy.

Więcej o tym projekcie możesz przeczytać w aktualnym wydaniu OL, który już od dziś można kupić w kioskach.

Czytaj też: Maseczki z Mechanika trafiają też do innych szkół

Janusz Grajcar

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe