Smaczne, bo nasze. Co jest ich specjalnością? - quiz

  • 29.04.2020, 09:24 (aktualizacja 29.04.2020, 09:45)
  • Janusz Grajcar
Smaczne, bo nasze. Co jest ich specjalnością? - quiz A gdzie znajduje się ta lodziarnia? Bywalcy z pewnością wiedzą.
W czasie kiedy lokale gastronomiczne mogą prowadzić tylko sprzedaż dań na wynos, chcemy Państwu nieco zaostrzyć apetyty. W tym quizie będzie pytać o to, co jest specjalnością karczm, pubów, barów, restauracji, pizzerii, ale także innych firm, dzięki którym żyje się u nas "smaczniej". Jeśli bywacie w lokalach, znacie specyfikę naszego rynku, nie powinniście mieć problemów z odpowiedzią na żadne pytanie. A więc smakosze do dzieła.

To już czwarty z serii naszych quizów, w którym możecie sprawdzić swoją znajomość powiatu dębickiego. Pytaliśmy już o ludzi związanych z I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy, o znane osobistości z powiatu, mogliście się Państwo sprawdzić także w konkursie geograficznym. Ten ostatni jak do tej pory rozwiązało prawie siedemset osób, a średni wynik to 9,7/15 pytań.

Jeśli chcecie spróbować sił w kolejnej zgadywance, kliknijcie w link poniżej. Być może lokale gastronomiczne już wkrótce zostaną otwarte i będzie się można do nich wybrać, by zjeść coś na miejscu. A teraz warto pamiętać, że wiele z nich prowadzi sprzedaż na wynos, także z dostawą.

A więc, gdzie na steka, a gdzie na lody? Kto poda wam pizzę, a kto zaserwuje pierogi? Co zjecie w Karczmie Rzym, a co w tej w Zawadzie?

https://www.quizme.pl/q/janusz1976/smaczne-bo-nasze-co-jest-ich-specjalnoscia

Czytaj też: Czy wiesz, jaka to miejscowość? - quiz

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe