O Puchar Automobilklubu Stomil - Super Oes Baj 2017 za dwa tygodnie

  • 01.03.2017, 11:14 (aktualizacja 01.03.2017, 11:19)
  • Admin Admin
O Puchar Automobilklubu Stomil - Super Oes Baj 2017 za dwa tygodnie Pierwszą w tym roku imprezą rajdową AK Stomil była Motoorkiestra.
Ruszyły zapisy do startu w 1 eliminacji Pucharu Automobilklubu Stomil Dębica. Super Oes Baj 2017 odbędzie się w niedzielę 19 marca w Brzezinach koło Wielopola Skrzyńskiego. Zgłoszenia sąprzyjmowane do 17 marca br. Po udanej Motoorkiestrze będzie to druga w tym roku impreza rajdowa Automobilklubu z Dębicy.

Super Oes Baj 2017 będzie 1 eliminacją Pucharu Automobilklubu Stomil, ale jednocześnie 1 runda Mistrzostw Galicji w KJS, co, jak mają nadzieję organizatorzy, zwiększy frekwencję i podniesie poziom rywalizacji. KJS to Konkursowa Jazda Samochodowa, czyli zawody otwarte dla kierowców bez licencji sportowych. 
Uwaga - pojemność trasy to 60 załóg. Chociaż termin zgłoszenia upływa za 17 dni nie warto zwlekać, bo w przypadku zgłoszenia więcej niż 60 załóg o przyjęciu decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń do biura imprezy.

PUCHAR AUTOMOBILKUBU STOMIL DĘBICA

W sumie w ramach Pucharu AK Stomil Dębica odbędzie się aż 6 rund oraz 2 niespodzianki. Odcinki rajdowe będą miały długość ok.  2 km. Aby wziąć udział w tych zawodach, należy wysłać wypełnione zgłoszenie na adres: [email protected] Trzeba mieć sprawne auto dopuszczone do ruchu drogowego oraz 2 kaski.

Organizatorem  jest   Automobilklub  „Stomil Dębica (www.akstomil.pl, tel: 14 6703821 we współpracy z Automobilklubem Bieckim oraz Jasielskim Klubem Motorowym i Ratownictwa Drogowego. Rajdy zaliczane do klasyfikacji Pucharu AK Stomil to:

- I Super Oes Baj 2017 - 19 marca 2017; organizator AK Stomil w Dębica;
- II Super Oes Gładyszów - 30 kwietnia 2017; Automobilklub Biecki
- III Super Oes Jasło - 4 czerwca 2017; JKMiRD Jasło;
- IV Super Oes Jodłowa 2017 - 18 czerwca 2017; AK Stomil Dębica;
- V Wakacyjny Super Oes - 13 sierpnia 2017; Automobilklub Biecki;
- VI Super Oes Pilzno 2017 - 8 października 2017; AK Stomil w Dębicy.

 

SUPER OES BAJ - 19 marca 2017

Impreza odbędzie się na terenie Gminy Wielopole Skrzyńskie. jest jako ogólnodostępna, oparta na regulaminie KJS. Zostanie   przeprowadzona   w   ciągu   jednego   dnia   i   składa   z   jednej   próby,  przejeżdżanej   trzykrotnie z pomiarem czasu.
Nawierzchnia trasy i prób: asfalt. Długość: 2.0 km.
Zamknięcie listy zgłoszeń - 17 marca 2017, godz. 24:00.
Odprawa uczestników – Ochotnicza Straż Pożarna Brzeziny 168 - 19 marca 2017, godz. 10:15.
Start rajdu 19 marca 2017 - godz.  10:50.
Meta - ok. godz. 16:00.
rozdanie nagród – Ochotnicza Straż Pożarna Brzeziny 168  - 19 marca 2017, godz. 18:30.
Zespół Sędziów Sportowych: Beata Czernicka (przewodnicząca), Dariusz Kowalski, Wojciech Percik.
Dyrektor imprezy: Mirosław Matelowski; wicedyrektor ds. sportowych: Mateusz Szala, wicedyrektor ds. organizacyjnych: Stanisław Skawiński; kierownik trasy i bezpieczeństwa: Grzegorz Szymaszek, kierownik biura: Bartłomiej Dziurzyński, kierownik komisji obliczeń: Barbara Skawińska – Folta, kierownik badań kontrolnych: Maria Orlińska – Matelowska, kierownik pomiaru czasu: Wiesław Puszko.
Załogę stanowią wyłącznie dwie osoby, określani jako kierowca i pilot. Kierowca musi posiadać prawo jazdy kategorii B, a pilot ukończone 17 lat.
Podział na klasy: K 1 - do 1400 cm3 włącznie; K 2 -  powyżej 1400 cm3 i do 1600 cm3 włącznie; K 3 -  powyżej 1600 cm3 i do 2000 cm3 włącznie; K 4 -  powyżej 2000 cm3; K 5 - PRL (samochody, których produkcję rozpoczęto w krajach byłego bloku wschodniego do końca produkcji).
Wysokość wpisowego wynosi:  dla załogi zrzeszonej w Automobilklubie Stomil w Dębicy - 80,00 zł; dla załogi zrzeszonej w klubach PZM - 100,00 zł, dla załogi nie zrzeszonej w klubach PZM - 140,00 zł.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ccc
ccc 03.03.2017, 09:07
Dopłata do działalności klubów nigdy, pieniądze dla kibiców bo to współcześni "żołnierze wyklęci" !
heh
heh 02.03.2017, 22:13
http://www.hokej.net/pl/news,a… kraków nie ma na hokej ale Dębica ma
Idiots everywhere
Idiots everywhere 03.03.2017, 02:00
Cracovia ma poważnego sponsora czyli Comarch i nie muszą żebrać w UM o parę groszy
Myślisz durniu że jak widnieje przy Krakowie 0zł to znaczy że ich nie stać?
Heh
Heh 03.03.2017, 10:40
A sanok czemu nie dostaje kasy?
yeah, idiots
yeah, idiots 03.03.2017, 07:07
Myślę, że jeśli prywatna firma ma fantazję zatrudniać grajków, to ich sprawa. Jeśli miasto pod przymusem zabiera ciężko pracującym mieszkańcom pieniądze, żeby je dawać grajkom - wszystko jedno w hokeja, czy kopaną, to jest to bandytyzm
opu
opu 03.03.2017, 10:01
Mieszkańcy chcą i domagają się żeby z ich podatków nie tylko powstawały piękne ulice, nowe boiska, hale ale też chcą kultury na przyzwoitym poziomie, rozwoju sportu i ogólnie rozrywki w postaci koncertów i tym podobnych imprez
trendy
trendy 03.03.2017, 10:20
Niestety Dębica staje się za***m sportowym, sport jest nie doinwestowany przez urząd miejski który jest i powinien być gwarantem płynności finansowej klubów, na sponsoring prywatny nie bardzo można liczyć, dziś jest jutro nie ma i jest klapa. Wystarczy spojrzeć na miasta i wsie jak tam urzędy dba ją o rozwój sportu. Gmina Boguchwała na izolator który gra w 4 lidze łoży 220 tyś, jak zrobią awans to 300 tys, miasteczko Pilzno finansuje klub Rzemieślnik kwotą od 100 do 150 tyś. Ropczyce od 150 do 250 Rzeszów - Resovie 450 tys, Stal 950 tys, dużo większe kwoty dotacji w Mielcu i Tarnobrzegu. Nasze miasto z budżetem 178 milionów i dotacje w granicach 40 - 80 tyś
okoń
okoń 03.03.2017, 18:21
ile byś chciał z miasta dostać? miasto widzi że nie warto wydawać na pierdoły i to mi się podoba.
oddaj najpierw
oddaj najpierw 03.03.2017, 17:49
tobie to nie powinni grosza dać !!!!
Pietro
Pietro 03.03.2017, 11:32
220 tys boguchwala daje na pilke. co z tego maja ? 4 lige hehe faktycznie dobrze zainwestowane miejskie pieniadze
lok
lok 03.03.2017, 13:22
Promocja !! Promocja!! Boguchwały, na jesień 3 liga zawita do gminy, i będzie głośno w 4 województwach o prężnie rozwijającej się Gminie Boguchwała!! https://www.youtube.com/watch?…
k
k 03.03.2017, 13:19
Daj spokój - kibole to zwykli komuniści, uważają, że im się należy, bo tak chcą. Rzeczowa argumentacja do nich nie dociera. Tu przekaz musi być prosty jak twarz przeciętnego kibola: Wara od wspólnych pieniędzy wyłudzacze!
Na Hokeja zapraszam
Na Hokeja zapraszam 03.03.2017, 11:19
Komu jak komu ale Hokejowi to się należy zdecydowanie większa kasa to jest 1 liga, klubiki piłkarskie grają w buraczanych ligach
trener
trener 03.03.2017, 22:17
ty się w łeb puknij jaka 1 liga wyzbierali dzieci pare starszych i zrobili drużyne ktora lepiej grac nigdy niebedzie a tylko po to zeby byla dotacja z miasta na seniorow
d
d 03.03.2017, 23:27
trener czego ? potrenuj swój mózg
kll
kll 04.03.2017, 01:09
srego ty matole przejrzyj na oczy wreszcie o co w tym wszystkich chodzi..miasto ma dokladac i tyle
Bismarck
Bismarck 03.03.2017, 14:32
taka pierwsza liga że zajęli ostatnie miejsce i nawet nie można z tej pierwszej ligi spaść. BRAWO. Miasto musi inwestować !
Lks
Lks 03.03.2017, 10:48
Proponuje dac ukh wisloce i igloopolowi po 300 tys w nagrode za wyniki a w szczegolnosci ukh za niedawny wynik 29:0 . Niech zarzad i kadra trenerska zarabia
nowy
nowy 03.03.2017, 11:16
Ale perdolisz farmazony, kto zarabia zarządy? które funkcjonują społecznie.
LECK
LECK 03.03.2017, 10:26
Albo będziemy trędy tak jak jest w innych miastach i wsiach albo będziemy za***m z zaściankowym myśleniem nie których wyżej piszących KORWINOWCÓW,
t
t 03.03.2017, 11:21
Już masz trąd umysłu ćpunie-rumunie
Krzysztof Zimnoch
Krzysztof Zimnoch 02.03.2017, 21:37
Ani złotówki bym nie dał z kasy miejskiej na kluby pokroju UKH, wisłoka czy igloopol. wieśniaki żebraki.
czerkuś
czerkuś 02.03.2017, 22:33
a Ja to bym tym graczom bo nazwac ich zawodnikami niemożna to kazalbym jeszcze dopłacic.
Pelson
Pelson 02.03.2017, 19:02
Oo nowy artykul i juz pisza fani hokeja :)
MATI
MATI 02.03.2017, 14:51
Ekstra liga Hokeja ma być w Dębicy, działacze robić transfery macie kasę więc działajcie
felo
felo 02.03.2017, 21:18
podobno mają zakupić kogoś z ligi azjatyckiej
yang
yang 04.03.2017, 12:43
tak Machakijem Jakotako
Alior Bank
Alior Bank 02.03.2017, 16:03
kase mają ale do oddania
wodkan
wodkan 02.03.2017, 16:19
i to nie mała kasa do oddania
LKS
LKS 02.03.2017, 19:14
Jaka kasę do oddania, ni ma długów
Bodzio
Bodzio 02.03.2017, 17:53
Kazdy klub w Debicy ma dlugi i to dosc spore
ew
ew 03.03.2017, 08:50
a co ty ? biegły rewident ?
Mollo
Mollo 01.03.2017, 18:39
Wolę hokej !
Michał
Michał 02.03.2017, 14:34
hokej hokej hokej skończcie z tym hokejem bo to są dziady a nie hokeiści
gwn
gwn 02.03.2017, 18:21
Jakie dziady! to są wirtuozi hokeja, ukryte talenty
marko
marko 02.03.2017, 14:54
jaki hokej ? proponuje żużel !!

Pozostałe