Targowisko otwarte już od jutra

  • 29.04.2020, 18:02 (aktualizacja 29.04.2020, 18:10)
  • Janusz Grajcar
Targowisko otwarte już od jutra
Czwartek to w Jodłowej dzień targowy. Już jutro 30 kwietnia po kilkutygodniowej przerwie tutejsze targowisko znów zatętni życiem.

- Od dnia 30 kwietnia 2020 r., w każdy czwartek, otwarte będzie targowisko w gminie Jodłowa dla osób handlujących produktami rolno-spożywczymi i sadzonkami. Trzeba jednak zastosować się do zasad bezpieczeństwa i zachować wszelkie środki ostrożności - czytamy w komunikacie wydanym przez UG w Jodłowej.

Zasady bezpiecznej obsługi klientów:
Przy miejscu prowadzenia sprzedaży mogą znajdować się, w tym samym czasie, nie więcej niż 4 osoby, z wyłączeniem osób prowadzących ich obsługę.

Sprzedający oraz kupujący są zobowiązani do zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego, ust i nosa oraz do noszenia rękawiczek jednorazowych. Rękawiczki oraz środki dezynfekujące winny być dostępne dla klientów.

Produkty powinny być podawane i pakowane przez sprzedającego. Po każdym kontakcie z pieniędzmi sprzedający zobowiązani są zdezynfekować ręce.

Prosi się także o zachowanie bezpiecznej odległość – co najmniej 2 metrów – od innych osób.

Czytaj też: Od poniedziałku sprawę w ZUS załatwisz osobiście

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe