Zamów pisklęta i odbierz je w czwartek

  • 30.04.2020, 12:06 (aktualizacja 30.04.2020, 12:30)
  • Janusz Grajcar
Zamów pisklęta i odbierz je w czwartek fot. wojtekbargiel z pixabay
Podkarpacka Izba Rolnicza informuje, że istnieje możliwość zakupu jednodniowych piskląt kaczek i gęsi pochodzących z najlepszych zasobów genetycznych Zakładu Doświadczalnego Dworzyska Instytutu Zootechniki w Krakowie.

Chęć zakupu minimum 10 sztuk należy zgłosić do Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego lub skontaktować się z panią Magdaleną Pietruchą, tel. 723 977 406, mail: [email protected]

Zamówione pisklęta będzie można odebrać w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego (w Dębicy mieści się w Rynku) lub w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale w każdy czwartek w godzinach popołudniowych, przy czym terminy większych zamówień mogą być ustalane indywidualnie.

Wiosenne przedsięwzięcie pośrednictwa sprzedaży piskląt kaczek i gęsi organizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Instytutem Zootechniki PIB ZD Kołuda Wielka i Podkarpacką Izbą Rolniczą.

Czytaj też: Sprzedajesz? Chcesz kupić? Wejdź na e-bazarek

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klient
klient 30.04.2020, 13:57
A można kupić gdzieś bobra ? Potrzeba mi tanio usunąć kilka drzew z posesji.

Pozostałe