Zmiany w kursowaniu autobusów MKS

  • 30.04.2020, 12:49 (aktualizacja 30.04.2020, 12:58)
  • Janusz Grajcar
Zmiany w kursowaniu autobusów MKS
W piątek 1 maja i w niedzielę 3 maja komunikacja miejska nie będzie kursować. W sobotę 2 maja obowiązywać będzie zwykły rozkład sobotni. Kolejne zmiany przewidziane są od poniedziałku 4 maja.

W dni robocze od poniedziałku do piątku komunikacja miejska będzie nadal funkcjonowała według sobotniego rozkładu jazdy z wyjątkiem linii nr 1, która będzie kursować według rozkładu jak w dni wolne od nauki szkolnej (wakacje).

Przywraca się kursowanie linii nr 6, aby ułatwić dojazd do Galerii Dębickiej.

Linia nr 5 będzie kursowała według rozkładu jak w dni wolne od nauki szkolnej (wakacje) z wyłączeniem kursu 18:13 Zajezdnia – Chotowa, 19:01 Chotowa – Zajezdnia.

W soboty wykonywane będą tylko kursy rozpoczynające się do godziny 13:20 z wyjątkiem linii nr 3, której kursowanie wydłuża się do godziny 18.

Kursy linii nr 7 w soboty o godzinie 5:00 i 13:00 z Wolicy będą skrócone do Zajezdni MKS

W niedziele i święta komunikacja miejska nie kursuje.

Przypominamy, że od dnia 16 kwietnia wszyscy mają obowiązek zakrywania ust i nosa podczas korzystania z komunikacji miejskiej.

Czytaj też: Ogro-Trans przywraca niektóre kursy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe