Z oddziału zakaźnego uciekł przez okno

  • 30.04.2020, 13:36 (aktualizacja 30.04.2020, 13:59)
  • Grzegorz Król
Z oddziału zakaźnego uciekł przez okno
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy otrzymali dzisiaj zgłoszenie o mężczyźnie, który uciekł z oddziału zakaźnego dębickiego szpitala. Incydent potwierdza również dyrektor ZOZ w Dębicy Przemysław Wojtys.

Do całej sytuacji doszło przed południem. Jak mówi Przemysław Wojtys pacjent otworzył okno sali, w której się znajdował, wyszedł na zewnątrz, a po dłuższej chwili wrócił. To jednak wystarczyło, by personel oddziału zorientował się, że brakuje jednej osoby. Od razu poinformowana została policja.

- Policjanci zaczęli w okolicach szpitala rozglądać się za tym mężczyzną, ale bardzo szybko zgłoszenie zostało odwołane - mówi podinsp. Waldemar Mytkoś, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Dodaje, że mężczyźnie, który opuścił oddział najprawdopodobniej ktoś przywiózł papierosy, a on wyszedł, by je odebrać. Pacjent trafił do Dębicy z podejrzeniem koronawirusa. Jak mówi podinsp. Waldemar Mytkoś badanie, które zostało mu wykonane dało wynik negatywny.

- Dlatego nie ma w związku z tą sytuacją żadnego zagrożenia - uspokaja podinsp. Waldemar Mytkoś.

Czytaj także: Poranny komunikat bez Podkarpacia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M
M 01.05.2020, 14:39
Nałóg groźniejszy niż wirus
0 01.05.2020, 11:50
Ee.

Pozostałe