Zbierają na aparaty ochrony dróg oddechowych. Liczy się każda złotówka

  • 03.05.2020, 10:01 (aktualizacja 05.05.2020, 17:56)
  • Tomasz Ratuszniak
Zbierają na aparaty ochrony dróg oddechowych. Liczy się każda złotówka fot. OSP Grabiny.
8 000 zł potrzebują druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabinach na zakup dwóch aparatów ochrony dróg oddechowych. Pieniądze zbierają za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Koszt zakupu dwóch aparatów to w sumie 12 000 zł, ale 4 000 zł strażacy już mają.
- Mimo ogromnych chęci, pełnego zaangażowania i liczby ochotników, nie jesteśmy w stanie w pełni uczestniczyć we wszystkich akcjach ratowniczych, ponieważ nie mamy potrzebnego do tego sprzętu. Przykładem tego, może być pożar budynku czy płonący samochód, przez brak aparatów strażacy nie mogą wejść do środka czy podejść do samochodu przez niebezpieczne dla zdrowia zadymienie - tłumaczą druhowie z góry dziękując za każdą wpłaconą złotówkę. A można to zrobić pod adresem: zrzutka.pl/afggz5

Przeczytaj również: Na ulicy nie możesz pić, palić, ani jeść kebaba

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel
Obywatel 03.05.2020, 16:59
Utrzymanie gotowości bojowej jednostki OSP leży po stronie gminy. To oni powinni kupić sprzęt a nie żeby ludzie się składali.

Pozostałe