Kasa podatkowa od jutra

  • 07.05.2020, 17:53
  • Grzegorz Król
Kasa podatkowa od jutra
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Urząd Miejski w Dębicy uruchamia kasę podatkową od piątku 8 maja. Będzie dostępna dla mieszkańców w godzinach od 8:00 do 13:00.

Obsługa będzie prowadzona z zewnątrz przez okienko od strony Muzeum Regionalnego (wg. załączonego poniżej zdjęcia).

- Prosimy mieszkańców o zachowanie bezpiecznej odległości w kolejce do okienka kasowego minimum 2 metry oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19. W trosce o wspólne bezpieczeństwo zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego zwracamy się z prośbą o wybór płatności bezgotówkowych - apelują miejscy urzędnicy.

Ratusz zaleca również, by osoby które mają możliwości płatności elektronicznych, dokonywały wszelkich opłat poprzez bankowość elektroniczną.

- Jednocześnie przypominamy, iż należne podatki od osób fizycznych należy wpłacać w terminach i kwotach określonych w decyzji podatkowej na indywidualne numery rachunków zawarte w decyzjach. Ewentualnie wpłaty mogą być dokonywane na ogólny numer rachunku bankowego Urzędu Miejskiego w Dębicy: PEKAO S. A. 29 1240 4764 1111 0000 4863 34 19 - w tytule wpłaty należy wskazać numer karty podatnika (z decyzji) oraz wskazać ratę. Wpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać na rachunek indywidualny znajdujący się zawiadomieniu o wysokości stawki za odpady komunalne lub na numer rachunku bankowego UM w Dębicy: PEKAO S. A. 56 1240 1792 1111 0010 9574 1786 - informuje UM.

W sytuacji, gdy podatnik nie ma możliwości zapłaty podatku, może to za niego uczynić inna osoba, płacąc ze swojego konta bankowego na rachunek podany w decyzji podatkowej/zawiadomienia, bądź na ogólny numer rachunku bankowego Urzędu do kwoty 1 000,00 zł - w tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko osoby za którą się płaci oraz wskazać rodzaj zobowiązania.

Czytaj także: Liczba zakażonych przekroczyła 15 tysięcy

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe