Temat śmieci wróci na sesję

  • 08.05.2020, 22:49 (aktualizacja 08.05.2020, 23:00)
  • Tomasz Ratuszniak
Temat śmieci wróci na sesję fot. Urząd Gminy Dębica.
Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie m.in. wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy będzie jednym z punktów sesji Rady Gminy Dębica, która odbędzie się we wtorek 12 maja o godz. 11:00.

W porządku obrad znajdzie się również:
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Gminy Dębica.
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: obszaru „Zawada – Park” – położonego w miejscowości Zawada, po południowej stronie drogi krajowej, pomiędzy drogą powiatową a granicą gminy Dębica, obszaru „Zawada – cmentarza” – położonego w miejscowości Zawada przy drodze powiatowej i obejmującego tereny położone wokół istniejącego zespołu kościelnego wraz z cmentarzem, obszaru „Brzeźnica – Jasna” – położonego w miejscowości Brzeźnica, w rejonie ulic: Kolejowa, Słoneczna, Jasna – etap I.
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zbycia nieruchomości Mienia Komunalnego Gminy Dębica (dot. dz. nr 71/32 w m. Podgrodziu).
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zbycia nieruchomości Mienia Komunalnego Gminy Dębica (dot. dz. nr 860/1 w m. Nagawczyna).
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zbycia nieruchomości Mienia Komunalnego Gminy Dębica (dot. dz. nr 767/3 w m. Stobierna).
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz określenia warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Dębickiemu na realizację zadania własnego Powiatu obejmującego wykonanie zadania pn.: „Remont chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1287R Skrzyszów – gr. Powiatu – Paszczyna – Brzeźnica w km 5+893,00 – 6+211,00 w miejscowości Paszczyna”.
p Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Dębickiemu na realizację zadania własnego Powiatu obejmującego wykonanie zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1303R Łabuzie-Południk-Kamieniec w km 8+040-12+848 w miejscowości Braciejowa i Głobikowa”.
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej (dot. zad. pn. „Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 985 Nagnajów-Baranów Sandomierski-Mielec-Dębica w miejscowości Brzeźnica, Pustków”.
- Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny za rok 2019.
- Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Dębica za 2019 rok.

Przeczytaj również: Miasto chce zaciągnąć 10 mln zł kredytu

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe