Kolejny pszok wznawia przyjmowanie odpadów

  • 10.05.2020, 20:04 (aktualizacja 10.05.2020, 20:11)
  • Janusz Grajcar
Kolejny pszok wznawia przyjmowanie odpadów fot. Hans Braxmeier z Pixabay
Punkt selektywnej zbiórki odpadów w Tuszymie prowadzony przez Dezako, z którego korzystać mogą mieszkańcy gminy Żyraków, zostanie otwarty w poniedziałek 11 maja.

Ze względu na wciąż panującą epidemię wirusa SARS-CoV2 i związane z nią zagrożenia obowiązywać będą nieco inne zasady korzystania z punktu.

Odpady do pszok-u może przywieźć tylko i wyłącznie jedna osoba, chyba że ich rozładunek wymaga dwóch osób (obsługa nie rozładowuje odpadów). Nie należy przyjeżdżać z dziećmi.

Osoby dostarczające odpady muszą mieć zakryte usta i nos przy pomocy odzieży lub maski ochronnej, na rękach zaś założone rękawiczki. Po spełnieniu tych warunków można będzie wjechać na pszok.

Obsługa wskaże wagę, na której samodzielnie należy umieścić odpady, a następnie wskaże kontener, pojemnik lub miejsce, gdzie samodzielnie klienci powinni wyładować posegregowane odpady.

W tym samym czasie na placu będzie mógł przebywać tylko jeden dostarczający odpady. Następny klient zostanie wpuszczony po wyjeździe poprzedniego. 

Czytaj też: Omega Pilzno wzbogaca tabor o ciągniki siodłowe na gaz

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe