Tak w latach osiemdziesiątych grali pod Śnieżką - filmy

  • 12.05.2020, 22:57 (aktualizacja 12.05.2020, 23:15)
  • Tomasz Ratuszniak
Tak w latach osiemdziesiątych grali pod Śnieżką  - filmy
Dwie dębickie grupy: Przyczłapy do bulgulatora nr 6 i The Kaps zagrały w maju 1988 roku przed budynkiem Domu Kultury Śnieżka.

Koncert, który zgromadził dość sporą publiczność, nagłaśniał Krzysztof Czernia, który w domu kultury przy ul. Bojanowskiego pracuje do dziś. Autor nagrania zarejestrowanego w technice VHS i przegrywanego z kasety na kasetę, pozostaje niestety nieznany. Jakość samego nagrania pozostawia wiele do życzenia, jednak ci, którzy byli na tym koncercie na pewno się rozpoznają. Pozostali będą mieli okazję usłyszeć i zobaczyć jak w latach osiemdziesiątych grało się w Dębicy rocka i punk rocka.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe