Policja szuka włamywacza

  • 13.05.2020, 09:15 (aktualizacja 13.05.2020, 09:34)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Policja szuka włamywacza
W ostatni weekend nieznany sprawca włamał się do sklepu przy ulicy Rzeszowskiej. Policja wiąże to zdarzenie z innymi podobnymi, do których doszło ostatnio w Dębicy.

W sobotę i niedzielę sklep był nieczynny. Właściciel zawiadomił policję w poniedziałek rano. Nieznany sprawca wszedł do środka po wyłamaniu drzwi frontowych. Zabrał gotówkę w kwocie około 4 tys. zł.

- Na tę chwilę sprawca nie został jeszcze ujęty, ale mamy pewne typy - mówi  mł. insp. Robert Żurek, zastępca komendanta powiatowego policji.

Ze względu na dobro śledztwa nie chce podawać szczegółów. Zdradza tylko, że to włamanie policja wiąże z innymi, do których doszło ostatnio w mieście: do samochodów na ulicy Gawrzyłowskiej oraz na placu budowy przy parku im. Skarbka-Borowskiego.

- Nie wykluczamy, że za wszystkimi tymi przestępstwami stoi jedna osoba - dodaje komendant.

Czytaj także: Pożar gasili do północy

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe