Zginęło 18 kół samochodowych

  • 15.05.2020, 09:28
  • Grzegorz Król
Zginęło 18 kół samochodowych Björn Staven z Pixabay
Policjanci ustalają sprawcę lub sprawców którzy dopuścili się włamania i kradzieży osiemnastu kół do samochodów. Przeglądany jest monitoring, który być może pozwoli szybko ich namierzyć.

Jak mówi podinsp. Waldemar Mytkoś, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy zgłoszenie na policję wpłynęło wczoraj wieczorem. Wynikało z niego, że z placu przy Autozbycie zginęły samochodowe koła.

- Było to osiemnaście alufelg z zimowymi używanymi oponami - tłumaczy podinsp. Waldemar Mytkoś.

Naczelnik dodaje, że wcześniej złodziej przeciął siatkę ogradzającą plac. Natomiast koła nie zostały odkręcone ze stojących tam pojazdów, tylko magazynowane luzem. Mundurowi przeglądają teraz zapis z kamer monitoringu.

- Właściciel oszacował straty na około 10 tysięcy złotych - mówi podinsp. Waldemar Mytkoś.

Czytaj także: Strażacy znowu gaszą

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe