Wyjątkowy koncert już jutro

  • 16.05.2020, 22:10
  • Grzegorz Król
Wyjątkowy koncert już jutro
Z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II Urząd Miejski w Dębicy wraz z parafią św. Jadwigi, a także Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na wyjątkowy koncert Dębica śpiewa dla Papieża.

Wydarzenie transmitowane będzie na żywo na miejskim profilu w serwisie Facebook. Wystąpią m.in. Eleni, Mateusz Mijal, Jan Wojdak, Marcin Styczeń, niemaGOtu, a także lokalni artyści i muzycy - Kinga Kutrzuba, Grupa SAFO i inni.

- Pierwotnie planowaliśmy 17 kwietnia duży koncert ku pamięci papieża na Placu Solidarności. Plany pokrzyżowała epidemia. Chcemy jednak zaakcentować rocznicę urodzin Karola Wojtyły, dlatego serdecznie zapraszamy na koncert w sieci - mówi Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

Wydarzenie odbędzie się jutro, tj. w niedzielę 17 maja, o godz. 19.

Czytaj także: Dwa kolejne zakażenia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe