Starosta prezydentowi złożył życzenia, a pierwszej damie przekazał anioła

  • 17.05.2020, 09:25 (aktualizacja 17.05.2020, 09:42)
  • Tomasz Ratuszniak
Starosta prezydentowi złożył życzenia, a pierwszej damie przekazał anioła fot. FB starosty Piotra Chęcka.
- Miałem dziś przyjemność kameralnego, blisko godzinnego spotkania z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą - informuje na swoim profilu starosta Piotr Chęciek.

Starosta rozmawiał z prezydentem na temat sytuacji na Podkarpaciu i najważniejszych problemów dotykających przedsiębiorców i mieszkańców naszego powiatu. W imieniu mieszkańców złożył mu również życzenia z okazji urodzin i imienin, a dla pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy przekazał malowanego na drewnie anioła wykonanego przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. 

Przeczytaj również: Masz umowę o pracę? Dostaniesz bon na 1000 zł

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kalisz
kalisz 18.05.2020, 19:36
a o sytuacji w lombardi poinformowal prezydenta? to bardzo wazne
Jędruś
Jędruś 18.05.2020, 10:20
A zapytał go o imię?
Konopka
Konopka 18.05.2020, 23:39
Gdyby zapytał nie powstałby szlagier który wygra najbliższe notowania LP3
Dębiczanin
Dębiczanin 18.05.2020, 09:30
Ciekawe ile wazeliny zużył.
Baba Jaga
Baba Jaga 18.05.2020, 09:13
Mam nadzieję, że prezydent zrewanżował się tomikiem swojej poezji ( z autografem oczywiście). Będzie można w starostwie urządzić wieczorki poetyckie. I marzy mi się, aby rękopis "Ostrego cienia mgły" trafił do Dębicy.
Hera
Hera 17.05.2020, 23:44
Zapewne rozmawiali o problemie bezrobocia, problemach przedsiębiorców, cenach żywności w sklepach, i służbie zdrowia.
Cień mgły.....ostry
Cień mgły.....ostry 17.05.2020, 23:36
Sądząc po maseczce starosta zaczął walczyć o ostrym cieniem mgły:)))
Porażony ostrym cieniem mgły
Porażony ostrym cieniem mgły 17.05.2020, 19:42
Wprost niesamowite...
Taka Jedna
Taka Jedna 17.05.2020, 19:16
Ja również odbyłam kameralne spotkanie, podczas którego poruszałam bardzo ważne tematy. A z kim? Nie jestem chwalipiętą.
Jam
Jam 17.05.2020, 18:38
Twój ból jest lepszy niż mój
ab
ab 17.05.2020, 16:46
Ale wstyd
opi
opi 17.05.2020, 16:18
I jakie problemy zostały zgłoszone ?
abc
abc 17.05.2020, 13:13
Ojej. Naszym burmistrzem wspaniałym PAD wzgardził? Widać ile znaczy on a ile starosta.
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 18.05.2020, 09:07
I dzięki Bogu, że burmistrz w takim spotkaniu z "prezydentem" nie uczestniczył. Dzięki temu więcej znaczy w oczach normalnie myślących, a nie odurzonych ostrym cieniem mgły.
Cisna
Cisna 17.05.2020, 12:44
a gdzież odbyto to kameralne spotkanie, chyba nie w Birczy?
Mglisty Stach
Mglisty Stach 21.05.2020, 12:47
Miejsce spotkania utajniono ze względu na ostrość mgły...
7of9
7of9 17.05.2020, 11:23
w imieniu mieszkańców?chyba tylko tych którzy są pocięci ostrym cieniem mgły.

Pozostałe