Piłkarski weekend z Wisłoką w Galerii Dębickiej

  • 06.03.2017, 16:38 (aktualizacja 06.03.2017, 16:43)
  • rys
Piłkarski weekend z Wisłoką w Galerii Dębickiej
Podobnie jak w ubiegłym roku Stowarzyszenie Wisłoka 1908 Dębica wspólnie z Galerią Dębicką organizuje "Piłkarski Weekend" z konkursami. Odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 marca - od godz. 10:00 do 18:00.
Spotkanie z pierwszą drużyną i trenerem zaplanowano ok. godz 14:30 (po sparingu).
Stowarzyszenie Wisłoka 1908 Dębica zaprasza na piłkarski weekend wszystkich kibiców i sympatyków klubu w biało-zielonych barwach.
Niżej kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji weekendu i plakat tegorocznej.
rys

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LKSiak
LKSiak 16.03.2017, 19:41
66 postów o Wisłoce, a każdy dębiczanin wie, że w Dębicy liczy się tylko IGLOOPOL :)
ksw
ksw 19.03.2017, 11:43
jak było 66 postów to znaczy że Wisłoka ma więcej sympatyków i kibiców.
OLEK
OLEK 19.03.2017, 11:45
W DĘBICY TYLKO WISŁOKA !
rawcio
rawcio 12.03.2017, 11:04
Impreza udana, duże zainteresowanie mieszkańców.
do stary kibic
do stary kibic 11.03.2017, 09:34
Z jakiego powodu ?
stary kibic
stary kibic 11.03.2017, 10:31
Robiliśmy chyba w roku 2001 dla klubu berzpłatnie audyt wstępny do biznes planu. Taki plan w zarysie powstał i co ciekawe zamykał się. Zysk pokrywał koszty działalności. Dzisiaj klub już pozbył się wszystkiego co mogłoby generować zysk. Krótko, wszystko co miało jakąś wartość zostało "rozdrapane" - niestety !
STARY KIBIC DWA
STARY KIBIC DWA 11.03.2017, 14:10
czego się Klub pozbył co wtedy generowało zyski. Było więcej sponsorów w tym dwóch wiodących oraz klub świadczył usługi dla Firmy Oponiarskiej., więc nie pisz bzdur u tym że zostało "COŚ" rozdrapane co dawało zyski w 2001 roku a jeżeli tak to co. A tak w ogóle przestańmy żyć wspomnieniami i to jeszcze obarczonymi brakami w pamięci. NA DZISIAJ SĄ PODEJMOWANE INNE DZIAŁANIA I DOBRZE. DZISIAJ JEST WEEKEND Z KS WISŁOKA W GALERII DĘBICKIEJ TO JEST WAŻNE!!!!!!!
hahahaha
hahahaha 11.03.2017, 14:30
Wystrójcie się w spódniczki do Galerii będzie promocja lepsza tych innych działań.
do były kibic
do były kibic 10.03.2017, 19:02
może samemu zorganizujesz ? :)
były kibic = stary kibic
były kibic = stary kibic 10.03.2017, 20:57
Niestety to się dzisiaj już nie uda.
były kibic
były kibic 10.03.2017, 18:29
Zorganizujcie Izbę Pamięci KS Wisłoka, będzie to coś wykonalnego. Porządnej drużyny ( II liga ) już nie dożyjemy. Niestety.
Lionel Messey
Lionel Messey 10.03.2017, 15:59
hej fani sportu! czy wynik 1:27 do zwycięstwo czy porażka? :D :D :D
lis
lis 11.03.2017, 20:26
Gdzie był taki wynik?
faaan
faaan 11.03.2017, 20:20
To nie porażka. to jes WPIE....D
OL
to jednak wygrana
to jednak wygrana 11.03.2017, 09:28
Polska : Unia ?
pan p
pan p 10.03.2017, 15:40
Zebrala sie grupa mlodych ludzi, ktora pragnie zrobić coś fajnego w klubie to oczywiście w internecie znajdą się osoby co tylko potrafią wypisywać negatywne komentarze. Zrobcie jeden z drugim jedną akcje społecznie to zobaczymy jacy bedziecie mądrzy. Kazdy wie, ze miejsce Wisłoki nie jest w 5 lidze, ale niestety klub znalazł się w takiej a nie innej sytuacji i potrzeba czasu na sukcesy. Co do zawodników to zaniedbano szkolenie młodzieży i owszem mało jest wychowankow w druzynie, ale sa tez osoby, ktore wzięły się za szkolenie dzieci i to zaowocuje za kilka lat.
JK
JK 11.03.2017, 19:06
Jak długo potrzeba czasu, 2 lata 3 lata, sukces trzeba zacząć od awansu w tym sezonie, inaczej to będzie klapa
Jam
Jam 10.03.2017, 15:52
Kto sieje wiatr - zbiera burze. Wystarczy poczytać co robią oszołomy od oglądania turlanej piłki pod każdym artykułem dotyczącym biegania, hokeja, czytania, itp.
jan
jan 10.03.2017, 08:44
Wisłoka powinna grac w co najmniej 3 lidze, ale do tego jeszcze daleka droga, trzeba krok po kroku dążyć do tego celu, odpowiedzialnie budując finanse klubu, tak żeby nie powtórzyła się historia szybkich awansów i równie szybkich spadków.
opof
opof 10.03.2017, 09:17
Tak stać nas, np. na 4 ligę grajmy w tej lidze a nie na siłę do 3 ligi, jak finanse pozwolą, płynność finansowa będzie to owszem jak najbardziej grajmy jak najwyżej.
nikt
nikt 09.03.2017, 13:06
Piotr bardzo zgrabnie to napisales....Żyd to żyd i wcale nie mniejszosc bo co najmniej 1/3 mieszkancow.Ale trzeba miec wytlumaczenie dla kibolstwa które innych nazywa pejsami a sami maja takie korzenie.
Rafal
Rafal 09.03.2017, 13:14
I co madrego napisales hee?
Kapitan
Kapitan 09.03.2017, 09:29
Ta współpraca z Galerią dobrze się na przyszłość zapowiada, tak trzymać .
nikt
nikt 08.03.2017, 20:02
A ilu dzialaczy i pilkarzy pochodzenia mojżeszowego przewinelo sie w latach 20,30 czy 40???? Czego sie o tym nie pisze??
piotr
piotr 08.03.2017, 20:32
Jeśli przewineło się środowisko żydowskie to byli to Polacy pochodzenia żydowskiego,, pracowali tu płacili podatki, przyczyniali się też do rozwoju Polski. Trzeba stwierdzić że to była mniejszość mieszkańców naszego miasta.
Cześć i Chwała Bohaterom
Cześć i Chwała Bohaterom 08.03.2017, 17:55

Jak widać wojsko które było w Dębicy od lat związane jest z KSW 1908 Wisłoka . Pamiętam przysięgi w 90 latach na stadionie Wisłoki Na frontach wojennych nasi działacze, piłkarze walczyli o niepodległą Rzeczpospolitą
zgłoś
balon
balon 08.03.2017, 15:33
balonika dostane jak przyjdę?
lowca konfidentuw
lowca konfidentuw 08.03.2017, 17:18
hyba w mord*e j*b*ny konfidencie
normal
normal 08.03.2017, 17:36
wszędzie widzisz konfidentów?
normalny
normalny 08.03.2017, 05:27
"W gronie ponad 200 pań, które wzięły udział w Biegu w spódnicy nie zabrakło odważnych panów. Oto kilku z nich." Czy to znaczy że jak chodzę w spodniach to brak mi odwagi, jestem tchórzem ?
tola
tola 08.03.2017, 08:17
jakbys byl normalny, to bys komentowal zgodnie z tematem kretynie.
normalny
normalny 08.03.2017, 10:00
Nie ubliżaj ! Ubieraj spódniczkę i siedź cicho ! W końcu jesteś odważny bo odpisałeś.
tola
tola 08.03.2017, 10:30
huhu jakiś fajny....a teraz wylacz kompa i do nauki
buzia
buzia 08.03.2017, 17:40
Tola lubi pęknych chłopców
cenzor
cenzor 07.03.2017, 20:20
Redaktorkom nie jest na reke jak ludzie wysmiewaja blazenade podczas biegu.
nikt
nikt 07.03.2017, 16:40
Jak co runde wymieniaja polowe skladu zeby ino awans byl ...Jak mozna sie indyfikowac z drużyną skoro swoich jak na lekarstwo...Jak by grali mieszkancy miasta albo okolic to inna sprawa.Ale oni tego nie rozumia ...Ma byc awans i ***....
rezerwy
rezerwy 07.03.2017, 19:42
są rezerwy, kto nie załapie się do pierwszego składu może spokojnie grac w rezerwach.
asdes
asdes 07.03.2017, 12:10
Akcja ta to pomysł Stowarzyszenia czyli ludzi którzy postanowili ratować ten klub i nadać temu co się z nim wiąże nową jakość.Podobne akcje odbywają się w szkołach a także przedszkolach i są mile wspominane przez dzieciaków oraz ich opiekunów.Nie ważne w której lidze gra Wisłoka.Ważne że za rok będzie to już 110 lat istnienia tego klubu który od zawsze ma ludzi sobie oddanych.
P.S. Zna ktoś jakieś instytucje firmy budynki które powstały w Dębicy przed 1908 i istnieją do dziś? z góry dziekuje za odp
Narodowy 08
Narodowy 08 08.03.2017, 17:46

Z powstaniem budynków koszarowych przy ul. Kościuszki jest bezpośrednio związana historia figury Matki Boskiej. Wykonana została przez żołnierzy austriackich pochodzenia polskiego w 1908 roku. Powstała równocześnie z budową nowych koszar w latach 1907 - 1908.
Cześ i Chwała Bohaterom
Cześ i Chwała Bohaterom 08.03.2017, 17:54
Jak widać wojsko które było w Dębicy od lat związane jest z KSW 1908 Wisłoka . Pamiętam przysięgi w 90 latach na stadionie Wisłoki Na frontach wojennych nasi działacze, piłkarze walczyli o niepodległą Rzeczpospolitą
patrzący z góry
patrzący z góry 07.03.2017, 19:40
Masz rację sedes, powołaj się na historię, może coś ugracie u konserwatora zabytków.
mui
mui 07.03.2017, 17:12
Zrównywanie budynków z instytucji jest trochę głupie, budynek sobie sto i i tyle, czasem ruina czasem nie a instytucja to wspólnota ludzi działających w określonym celu, gdy wymieniają się pokolenia a to trwa i trwa i trwa
Natomiast co do instytucji to trwają
parafia Jadwigi,
siostry służebniczki,
poczta,
kolej,
urząd miasta,
sąd (chyba)
oraz KS Wisłoka
Było jeszcze wojsko ale paręnaście lat temu przepadło
Zuzia xD
Zuzia xD 07.03.2017, 18:23
Urząd miasta i sąd raczej nie ponieważ w 1908 nie było jeszcze Niepodległej Polski więc jak już to zaborców te urzędy były.Z którego roku jest Liceum "Jagieło"?
mui
mui 07.03.2017, 19:07
A czemu nie? Poczta też była austriacka, cesarska i kolej tez i co z tego? Przez lata zmieniał się właściciel ale instytucja de facto istniała i istnieje
Z Gimnazjum racja, 1908 to pierwszy rocznik maturzystów po 8 latach nauki
08
08 07.03.2017, 19:36
koszary wybudowano przed 1908 r . http://www.saperzy-debica.pl/i…
ks
ks 07.03.2017, 14:45
np: Kościół Św. Jadwigi lub willa Wiluszówka obecnie restauracja i hotel i jeszcze kilka bym wymienił tylko po co.
Klub Wisłoka ma swoją piękną kartę w historii miasta i polskiej piłki. Jak ktoś tego nie rozumie jest ignorantem lub zafiksowanym przeciwnikiem biało-zielonych. Ale nawet Ci zazdroszczą nam takiej historii. W kolebce futbolu Anglii liczą się tylko kluby z odpowiednią tradycją, może poza takimi wynalazkami jak np Fulham ale kto jest właścicielem tego klubu? Łatwo sprawdzić że w Premier Leagu czy Premiership znaleźć klub, który istniał by krócej niż 100 lat to niemały wysiłek W piłce liczy się wynik i tradycja. Te rzeczy łączą . Czasami wynik nie jest na miarę naszych oczekiwań ale tradycji, historii nikt klubowi i kibicom nie odbierze choćby nie wiem jakie głupoty i świństwa by pisał- zazwyczaj anonimowo. a wyniki się pojawią.
A co do akcji zawsze znajdą się "orginały", którzy wszystko i wszystkich krytykują bez względu na cel. Każda akcja skierowana do dzieci i młodzieży jest ważna. Brawo dla KS Wisłoki
ja saropolski
ja saropolski 07.03.2017, 14:43
Akcja piękna ale za rok ta 4 liga by się przydała.
coś pozostało
coś pozostało 07.03.2017, 14:41
Są budynki w koszarach z 1908 r, pewno jest kilka w rynku kamienic i klasztor sióstr, kościół św Jadwigi najstarsza budowla w mieście.
Moniek
Moniek 07.03.2017, 15:25
A synagoga?
roztocze
roztocze 07.03.2017, 11:23
Biegacze w spódnicy faceci to jest jakieś nieporozumienie organizatorów. To jest jakieś przedszkole parady równości . Apel do Szewczyka, nie wprowadzaj gender kuchennymi drzwiami . Parę słów do dyżurnych redaktorów jaka jest wolność słowa w tym portalu skoro kasujecie posty krytykujące bieg w spódnicy panów i pań
Pytający
Pytający 07.03.2017, 11:42
A gdyby biegli w sukienkach byłoby OK?
W czarnych sukienkach... do kostek, obcisłych gorą i rozszerzanych dołem... i z białą wstawką przy kołnierzu..
byłoby OK? czy też gender zakryst... tfu. kuchennymi drzwiami?
sas
sas 08.03.2017, 06:27
Lejce Ci się nieźle pomieszały chyba. Co ma piernik do wiatraka ?
jan
jan 07.03.2017, 11:09
Znam kibiców którzy nie opuścili ani jednego meczu, są to kibice w różnym wieku
v
v 07.03.2017, 10:05
a burmistrz to wie co się dzieje w folwarku zwanym Mosir ?
miro
miro 07.03.2017, 14:07
a co się ma dziać ?

Pozostałe