Ulubiona pieśń papieża zabrzmiała też w Pilźnie

  • 18.05.2020, 21:50 (aktualizacja 18.05.2020, 22:06)
  • Tomasz Ratuszniak
Ulubiona pieśń papieża zabrzmiała też w Pilźnie fot. Urząd Miejski w Pilźnie.
Zadbali o to muzycy z Domu Kultury w Pilźnie z jego dyrektorem Andrzejem Kozikiem na czele. Barkę zagrali pod pomnikiem papieskim.

Wcześniej samorządowcy, m.in. burmistrz Ewa Gołębiowska, jej zastępca Krzysztof Krawiec, Czesław Ziaja, przewodniczący Rady Miejskiej i inni radni, a także Halina Piątek, dyrektor Przedszkola Publicznego w Pilźnie, wzięli udział w dziękczynnej mszy świętej w 100. rocznicę urodzin Ojca Świętego w kościele przy Klasztorze Karmelitów w Pilźnie. Msza została zamówiona przez gminny samorząd. Przedstawiciele władz złożyli też kwiaty pod pomnikiem papieskim.

Przeczytaj również: Pod pomnikiem zaśpiewali Barkę - zdjęcia

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe