Od kardynała Dziwisza dostali różaniec i medal

  • 19.05.2020, 08:17 (aktualizacja 19.05.2020, 08:28)
  • Tomasz Ratuszniak
Od kardynała Dziwisza dostali różaniec i medal fot. SP nr 8 w Dębicy.
Różaniec pobłogosławiony przez Jana Pawła II i pamiątkowy medal z wizyty ojca świętego w Fatimie przekazał Szkole Podstawowej nr 8 w Dębicy kardynał Stanisław Dziwisz.

- Chcemy podzielić się z wami wielką radością! Zwyczajnie jest tak, że prezenty otrzymuje solenizant: ten, kto ma urodziny lub imieniny. Ale święci zaskakują i, co niezwykłe, to oni rozdają prezenty! - czytamy na profilu szkoły noszącej imię Jana Pawła II.
Kardynał objął honorowym patronatem konkurs papieski organizowany przez SP nr 8, a także wyraził uznanie za zaangażowanie społeczności szkolnej w działalność Dębickiego Hospicjum Domowego, akcję charytatywną Serce dla Tymka i inicjatywę związaną z powstaniem pomnika Dziecka Utraconego.

Przeczytaj również: Pod pomnikiem zaśpiewali Barkę - zdjęcia

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Odpust zupełny
Odpust zupełny 20.05.2020, 16:26
Duchowa strawa w zamian za wykręcenie się od budowy sali gimnastycznej? Dzieci wdzięczne będą. Zapewne. Żeby się nikt nie zdziwił.

Pozostałe