Jeszcze przez rok pozostaną na stanowiskach

  • 20.05.2020, 12:54 (aktualizacja 21.05.2020, 08:17)
  • Tomasz Ratuszniak
Jeszcze przez rok pozostaną na stanowiskach fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Choć konkursy były już ogłoszone, to w związku z pandemią koronawirusa zostały odwołane. Dlatego też dyrektorzy, których kadencja kończy się 31 sierpnia, decyzją burmistrza Mariusza Szewczyka, pozostaną na swoich stanowiskach przez kolejny rok.

Burmistrzowi zezwalają na to przepisy ministerialne, z których wynika, że w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, organ prowadzący może przedłużyć powierzenie stanowiska dyrektorowi jednostki systemu oświaty do 31 sierpnia 2021 r.
W związku z tym Dorota Piękoś jeszcze przynajmniej przez rok będzie dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2, Mariusz Zając zarządzał będzie SP nr 10, Anita Kalina Przedszkolem Miejskim nr 5, Marzena Pałka PM nr 6, Elżbieta Wierzbanowska PM nr 11, a Joanna Kramska PM nr 12.

Przeczytaj również: Od kardynała Dziwisza dostali różaniec i medal

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
witek
witek 20.05.2020, 21:11
dzieki burmistrzowi za likwidacje klas sportowych
https://www.onet.pl/sport/prze…

Pozostałe